بوستان کمیل در آستانه افتتاح قرار گرفت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر بوستان کمیل در آستانه افتتاح قرار گرفت سید ابوالفضل کشفی در گفتگو با خبرنگار سایت احکام اظهار داشت: بوستان کمیل واقع در خیابان موسی بن جعفر در مساحت ۹ هزار و ۵۰۰ مترمربع پس از تجهیز و تکمیل مبلمان شهری، روشنایی و فضای سبز همزمان با هفته بسیج در آذرماه در اختیار عموم مردم قرار می گیرد.
وی ادامه داد: عملیات عمرانی این پروژه ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که ۴۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال هزینه برای شهرداری در برداشته است.
کشفی، احداث پارک های درون محله ای را برای ایجاد نشاط و شادابی در بین مردم ضروری دانست و یکی از کمبودهای ناحیه آزادشهر را نبود فضای سبز و بوستان های مناسب عنوان کرد.
وی افزود: این منطقه با جمعیتی بالغ بر ۷۰ هزارنفر به شدت از کمبود بوستان های خانواده رنج می‌برد که ایجاد این چنین فضاها، می تواند در کاهش آسیب های اجتماعی و ایجاد شور و نشاط بین خانواده ها موثر باشد.
مدیر شهرداری منطقه۴ یزد ضمن تشکر از شهردار، اعضای شورای شهر و مدیران قبلی منطقه چهار برای خرید باغی در بلوار شهید موحدین برای ایجاد بوستان خانواده، تصریح کرد: عملیات عمرانی این پروژه در آینده ای نزدیک آغاز می شود. امیدوارم از خبر بوستان کمیل در آستانه افتتاح قرار گرفت راضی بوده باشید.

بوستان کمیل در آستانه افتتاح قرار گرفت  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۰۵ ۰۲:۴۰:۱۱