بهره برداری از ساختمان پلاتوی دهدشت تا نیمه اول سال
۱۴۰۳

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر بهره برداری از ساختمان پلاتوی دهدشت تا نیمه اول سال
۱۴۰۳
به گزارش خبرنگار سایت احکام، امین درخشان شامگاه یکشنبه در حاشیه بازدید از ساختمان پلاتوی اداره فرهنگ و ارشاد شهر دهدشت در گفتگو با خبرنگاران افزود: این پروژه از محدود پروژه‌هایی است که مشکل اعتباری ندارد.
وی از تخصیص خوب و اعتبار دو برابری این پروژه نسبت به سال گذشته خبر داد و تصریح کرد: روند پیشرفت ساختمان پلاتو رضایت بخش است.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همچنین به اختصاص یک میلیارد تومان با پیگیری نماینده کهگیلویه به این پروژه اشاره کرد و گفت: روز گذشته این اعتبار ابلاغ شد.
درخشان خاطر نشان کرد: کم و کاستی‌های پلاتوی دهدشت از محل اعتبارات ریاست جمهوری گرفته خواهد شد.
وی بخش زیادی از راکد ماندن پروژه‌ها را مربوط به اسناد خزانه دانست و گفت: اوراق اسناد خزانه پروژه‌ها را به حاشیه می‌برد و تا تخصیص به کمترین مقدار می‌رسد.
درخشان با بیان اینکه کلنگ زنی این پروژه از سال ۹۶ آغاز شد، افزود: ساختمان پلاتوی دهدشت قریب به چهار سال به طور کامل راکد بود.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان مجموع اعتبارات این پروژه را ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان عنوان کرد و ابراز داشت: این طرح تا نیمه اول سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.
درخشان اعتبارات سال جاری فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مربوط به سفر رئیس جمهور در حوزه مذهب، فرهنگ و هنر استان را ۳۳۵ میلیارد تومان دانست و گفت: بخش قابل توجهی از این اعتبار برای تعمیر و تجهیز دو فرهنگسرای دهدشت، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کهگیلویه و تکمیل پلاتوی دهدشت پیش بینی شده است.
درخشان سهم اعتبارات تملک دارایی زیر ساخت‌های فرهنگی و هنری از محل اعتبارات استانی را بیش از ۲۳ میلیارد تومان اعلام کرد و بیان داشت: اعتبارات تملک دارایی شهرستان کهگیلویه ۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان است. امیدوارم از خبر بهره برداری از ساختمان پلاتوی دهدشت تا نیمه اول سال
۱۴۰۳
راضی بوده باشید.

بهره برداری از ساختمان پلاتوی دهدشت تا نیمه اول سال
۱۴۰۳  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۰۴ ۰۲:۳۹:۱۷