بمباران مواضع تروریست‌ها در ادلب توسط روسیه/ ۱۷ تروریست کشته
شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر بمباران مواضع تروریست‌ها در ادلب توسط روسیه/ ۱۷ تروریست کشته
شدند
به گزارش سوالات شرعی و احکام، مرکز روسی آشتی در سوریه با هشدار به گروهک‌های تروریستی در ادلب اعلام کرد: در صورت ادامه حملات گروهک‌های تروریستی علیه زیرساخت‌های مدنی نظام سوریه، با حملات کوبنده‌تری پاسخ خواهیم داد.
خبرگزاری اسپوتنیک امروز سه‌شنبه به نقل از مرکز روسی آشتی در سوریه اعلام کرد که «فادیم کولیت» نایب رئیس مرکز آشتی روسیه در پایگاه «حمیمیم» سوریه گفت: در جریان حملات جنگنده‌های بمب افکن روسیه ضد مقرهای گروک ترویستی «هیئه تحریرالشام» (جبهة النصره سابق) در روستای «فیلون» واقع در جنوب غرب استان ادلب، ۱۷ تروریست مسلح کشته شدند.
این مقام روسی افزود: در بمباران امروز مواضع گروهک هیئت تحریر الشام در ادلب، شماری از فرماندهان میدانی ارشد تروریست‌ها که پیشتر در عملیات‌های تروریستی ضد نظامیان ارتش سوریه در استان لاذقیه نقش داشتند به هلاکت رسیدند.
نایب رئیس مرکز آشتی روسیه در سوریه بار دیگر از سرکردگان گروه‌های تروریستی غیرقانونی مستقر در سوریه خواست بر حملات خود ضد نیروهای نظام حاکم سوریه و زیرساخت‌ها و تأسیسات حیاتی سوریه پایان دهند.
وی با هشدار به تروریست‌ها تصریح کرد که در صورت ادامه حملات تروریست‌ها، حملات موشکی نقطه‌زن برای ریشه کن کردن سازمان‌های تروریستی در دستور کار نیروی هوایی ارتش روسیه قرار خواهد گرفت.
گفتنی است، هیئت تحریر شام (به عربی: هیئة تحریر الشام) از گروه‌های اسلام گرا درگیر در جنگ داخلی سوریه است. هیئت تحریر الشام در ۲۸ ژانویه ۲۰۱۷ از ادغام چند گروه سلفی و از جمله جبهه فتح شام (جبهه نصرت سابق) به وجود آمد. گروه تحریر الشام شاخه القاعده در سوریه به شمار می‌آید هر چند که این گروه گفته هیچ ارتباطی با القاعده ندارد. امیدوارم از خبر بمباران مواضع تروریست‌ها در ادلب توسط روسیه/ ۱۷ تروریست کشته
شدند
راضی بوده باشید.

بمباران مواضع تروریست‌ها در ادلب توسط روسیه/ ۱۷ تروریست کشته
شدند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۲۳ ۰۲:۳۸:۲۸