بمباران شمال و مرکز نوار غزه/۱شهید و دست‌کم۲۰زخمی طی بامداد
امروز

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر بمباران شمال و مرکز نوار غزه/۱شهید و دست‌کم۲۰زخمی طی بامداد
امروز
به گزارش سوالات شرعی و احکام، ارتش رژیم صهیونیستی حملات شدیدی در مناطق مختلفی از نوار غزه طی ساعات گذشته انجام داده است.
تارنمای فلسطین الیوم بامداد سه شنبه گزارش داد که جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی در ادامه حملات و نسل کشی در باریکه غزه، مناطقی را در شمال و مرکز نوار غزه را بمباران کرد.
بر پایه این گزارش، بمب افکن‌های رژیم صهیونیستی منازل مسکونی در بیت لاهیا در شمال و دیر البلح در مرکز نوار غزه را هدف قرار دادند.
این منبع فلسطینی گزارش داد که در جریان بمباران خانه مسکونی در دیر البلح واقع در مرکز نوار غزه یک نفر شهید و دست‌کم ۲۰ نفر دیگر مجروح شدند.
از سوی دیگر، تارنمای فلسطین الیوم در خبری فوری اعلام کرد از صبح امروز تا این لحظه پیکر ۳۰ شهید فلسطینی در خان یونس از زیر آوار بیرون کشیده شدند.
حملات بامداد امروز رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف باریکه غزه درحالی است که مذاکرات هیأت‌های اسرائیلی و فلسطینی به همراه هیأت‌های کشورهای میانجی دیروز (یکشنبه) در نشست قاهره درباره آتش بس و مبادله اسرا بی نتیجه مانده است.
مسئولان حماس اعلام کرده‌اند که به علت عدم همکاری تیم رژیم صهیونیستی و نپذیرفتن خواسته‌های حماس مذاکرات بی نتیجه مانده است.
در همین ارتباط، دفتر اطلاع رسانی دولتی در غزه آمار کشتار و نسل کشی که اشغالگران در غزه به راه انداخته‌اند در یکصدوهشتادو پنجمین روز اعلام کرد.
دفتر اطلاع‌رسانی دولتی فلسطین در نوار غزه روز گذشته اعلام کرد که از زمان آغاز جنگ غزه تاکنون شمار شهدای جنایت‌های رژیم صهیونیستی از مرز ۳۳ هزار و ۲۰۷ نفر فراتر رفته است.
بنابر این گزارش، شمار زخمی‌های تجاوز رژیم اشغالگر صهیونیستی به غزه نیز به فراتر از ۷۵ هزار و ۹۳۳ نفر رسیده است که بی‌شر آنها را زنان و کودکان تشکیل می‌دهند. امیدوارم از خبر بمباران شمال و مرکز نوار غزه/۱شهید و دست‌کم۲۰زخمی طی بامداد
امروز
راضی بوده باشید.

بمباران شمال و مرکز نوار غزه/۱شهید و دست‌کم۲۰زخمی طی بامداد
امروز  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۰۹ ۰۲:۳۸:۲۰