بمباران بامدادی مرکز و جنوب غزه/ ۹ فلسطینی به شهادت
رسیدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر بمباران بامدادی مرکز و جنوب غزه/ ۹ فلسطینی به شهادت
رسیدند
به گزارش سوالات شرعی و احکام، به دنبال حملات هوایی اسرائیل به مرکز و جنوب غزه دست‌کم ۹ فلسطینی شهید و ده‌ها تن دیگر مجروح شدند.
رسانه‌های فلسطینی بامداد شنبه گزارش دادند که بر اثر بمباران اردوگاه النصیرات و شهر رفح واقع در مرکز و جنوب نوار غزه از سوی جنگنده‌های رژیم صهیونیستی، تاکنون دست‌کم ۹ نفر به شهادت رسیده‌اند.
پایگاه خبری فلسطین الیوم بامداد امروز گزارش داد که رژیم صهیونیستی ساعاتی پیش یک خانه مسکونی را در النصیرات بمباران کرد که بر اثر آن، ۵ نفر شهید و دست‌کم ۳۰ تن دیگر زخمی شده‌اند و بنا به گفته نیروهای امدادی تعدادی نیز زیر آوار مانده‌اند که تلاش‌ها برای بیرون کشیدن آن‌ها ادامه دارد.
همچنین در بمباران یک منزل مسکونی در غرب شهر رفح، واقع در جنوب نوار غزه توسط رژیم صهیونیستی دستکم ۴ نفر به شهادت رسیدند و در میان شهدا یک کودک نیز به چشم می‌خورد.
شمار شهدا از آغاز تجاوز علیه غزه از ۷ اکتبر (۱۵ سایت احکام) تاکنون از مرز ۳۴ هزار و ۳۵۶و شمار زخمی‌ها هم به ۷۷ هزار و ۳۶۸ نفر فراتر رسیده است.
با گذشت ۲۰۳ روز از آغاز حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، نظامیان اشغالگر همچنان جنایت می‌کنند و در پی زمینه‌سازی برای وقوع یک تراژدی و فاجعه‌ای دیگر در شهر «رفح» در جنوب نوار غزه هستند. امیدوارم از خبر بمباران بامدادی مرکز و جنوب غزه/ ۹ فلسطینی به شهادت
رسیدند
راضی بوده باشید.

بمباران بامدادی مرکز و جنوب غزه/ ۹ فلسطینی به شهادت
رسیدند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۲۷ ۰۲:۳۷:۴۸