بلینکن: پاسخ ایران به پیشنهادات اروپا گامی رو به عقب
بود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر بلینکن: پاسخ ایران به پیشنهادات اروپا گامی رو به عقب
بود
به گزارش سوالات شرعی و احکام، وزیر امور خارجه آمریکا که کشورش با خروج یکجانبه از برجام این توافق را نقض کرد با تکرار ادعاهای واهی علیه ایران مدعی شد که پاسخ تهران به پیشنهادات اروپا پیرامون احیای توافق هسته‌ای گامی رو به عقب بود.
بر اساس این گزارش، آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا در گفتگو با شبکه سی بی اس در عین حال گفت که هیچ انتظاراتی را در کوتاه مدت پیرامون احیای توافق هسته‌ای با ایران نمی بیند.
وزیر خارجه آمریکا در بخشی دیگر از سخنانش گفت: ما در نهان و آشکار با روسیه کاملاً شفاف بودیم و از آنها خواستیم که از سخن گفتن درباره سلاح هسته‌ای خودداری کنند.
بلینکن مدعی شد: ولادیمیر پوتین یک راه واضح برای خروج از این جنگ دارد و آن توقف درگیری است. اظهارات غیرمسئولانه زیادی را از پوتین شنیدیم اما تمرکز ما این است که رفتار مسئولانه ای داشته باشیم.
وزیر خارجه آمریکا ادامه داد: بکارگیری سلاح هسته‌ای برای کشور استفاده کننده از آن و نیز دیگران پیامدهای فاجعه باری خواهد داشت.
بلینکن گفت: ما مصمم به حمایت از اوکراین هستیم و پافشاری داریم که جنگ گسترش پیدا نکند. امیدوارم از خبر بلینکن: پاسخ ایران به پیشنهادات اروپا گامی رو به عقب
بود
راضی بوده باشید.

بلینکن: پاسخ ایران به پیشنهادات اروپا گامی رو به عقب
بود  در تاریخ ۲۰۲۲-۰۹-۲۶ ۰۲:۳۶:۵۷