بلینکن ایران را تهدید کرد/ با روش خود با ایران مقابله خواهیم
کرد!

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر بلینکن ایران را تهدید کرد/ با روش خود با ایران مقابله خواهیم
کرد!
به گزارش سوالات شرعی و احکام، در واکنش به حملات روز گذشته گروه‌های مقاومت به پایگاه نظامیان آمریکایی در مرز مشترک سوریه و اردن که به کشته و زخمی شدن بیش از ۴۰ نظامی آمریکایی انجامید، وزیر امور خارجه آمریکا مدعی پاسخ نظامی به مبدأ حملات در زمان و مکان مناسب شد.
آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا روز دوشنبه مدعی شد که آمریکا در زمان و مکان مناسبی که تعیین خواهد کرد با قاطعیت به همه حملات پاسخ نظامی خواهد داد.
بلینکن در سخنانی با تهدید مستقیم گروه‌های مقاومت در منطقه مدعی شد که هر گروهی که به دنبال گسترش درگیری در منطقه باشد، مقابله به مثل خواهد کرد.
وی بار دیگر با تکرار اتهام‌های بی‌اساس علیه جمهوری اسلامی ایران مدعی شد که پاسخ به ایران چند وجهی و چند مرحله‌ای و زمان‌بر خواهد بود.
گفتنی است پیش از این، جو بایدن، رییس جمهور آمریکا در سخنانی امروز در دیدار با اعضای تیم امنیت ملی خود، در جریان آخرین تحولات مربوط به حمله به نیروهای آمریکایی در شمال شرقی اردن قرار گرفت و مدعی شد که به حمله کنندگان به نیروهای آمریکایی در اردن را در زمان و روشی که انتخاب می‌کنیم، پاسخگو خواهیم کرد.
گفتنی است شب گذشته شبکه تلویزیونی سی ان ان با انتشار خبری فوری به نقل از مقامات آمریکایی گزارش داد که بر اثر وقوع حمله پهپادی به پایگاه نظامیان این کشور در اردن، ۳ نظامی آمریکایی کشته شده‌اند.
بر اساس اعلام این رسانه، مقامات آمریکایی به سی ان ان گفتند که این نخستین بار پس از آغاز جنگ غزه است که نظامیان آمریکایی بر اثر شلیک آتش دشمن در غرب آسیا کشته می‌شوند. این حادثه در «برج ۲۲» در اردن نزدیک مرز با سوریه رخ داده است. همچنین طبق آمار اعلامی از سوی سنتکام در این حادثه ۳۴ نظامی آمریکایی نیز زخمی شده‌اند. امیدوارم از خبر بلینکن ایران را تهدید کرد/ با روش خود با ایران مقابله خواهیم
کرد!
راضی بوده باشید.

بلینکن ایران را تهدید کرد/ با روش خود با ایران مقابله خواهیم
کرد!  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۳۰ ۰۲:۳۸:۴۹