بلندآوازگی شهید رییسعلی دلواری از حافظه تاریخ پاک نخواهد
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر بلندآوازگی شهید رییسعلی دلواری از حافظه تاریخ پاک نخواهد
شد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار علی فدوی چهارشنبه شب در یادواره ۵۸۶ شهید شهرستان بوشهر در مصلی نماز جمعه مرکز شهرستان اظهار کرد: در سال گذشته خبیث‌ترین خبیثان عالم در مورد تکلیف حجاب که مستقیم از خدا است هجمه کردند.
وی با اشاره به اینکه بزرگ‌ترین پیروزی راهبردی توسط جبهه مقاومت در فلسطین به دست آمده، اظهار کرد: آنها که در ۸۲ روز گذشته بیش از ۱۰ هزار کودک و قریب به هشت هزار زن را شهید کردند در سال گذشته از زنان کشور حمایت و آنان را تشویق به بی حجابی می‌کردند.
وی گفت: در پشت بی عفتی‌ها مردانی در راه شیطان وجود دارد که دستور شیطان را عمل می‌کنند و بوشهر باید در این عرصه با وجود شهیدانی شاخص برای تکالیف خداوندی مانند حجاب پیشرو باشد.
فدوی ادامه داد: نظام، امامین انقلاب اسلامی و مردم ما به تکلیف خود عمل کردند که ما اکنون سربلند و پیروز بزرگ هستیم و آمریکا و صهیونیست‌ها در ذلت قرار گرفتند.
وی یادآور شد: در ۹ سال پیش دلدادگان انقلاب اسلامی در یمن در وضعیتی نامناسب به سر می‌بردند ولی اکنون به نحوی مقتدر شدند که هم اعلام جنگ علیه آمریکا کرده و هم اقدام کردند و همچنین امروز ۲ کشتی صهیونیست‌ها را در دریای سرخ هدف قرار دادند.
فدوی اظهار کرد: تکالیفی که خدا بر عهده بندگان گذاشته برای به زحمت انداختن بندگانش نبوده و توانمندی‌هایی که خداوند بر عهده بندگان گذاشته بیش از تکالیف تعیین شده است.
وی افزود: اگر می‌بینیم در بعضی موارد هنوز مشکل داریم و گرفتار هستیم بدین منزله است که به تکلیف خدا به خوبی عمل نشده است.
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: بارها ثابت شده اگر برای خدا پای کار برویم خداوند بهترین‌ها را برای بندگان رقم خواهد زد.
فدوی گفت: بوشهر از استان‌هایی است که در تمام صحنه‌های حساس به نقش خود عمل کرده و در گذشته‌های دور نیز تکلیف مداری مردم بوشهر به میزانی بود که دلاورانی زیاد برخاستند و به تکلیف خود عمل کردند.
وی ادامه داد: بوشهر در پشت سر علما در طول تاریخ چند صد ساله به این عمل مفتخر بوده است.
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: بلندآوازگی شهید رئیس‌علی دلواری در روزگاری که خبیثان قاجار و بی کفایت‌ها در این سرزمین بیداد می‌کرد از حافظه تاریخ پاک نخواهد شد.
وی اظهار کرد: در این میان غیرتمندان استان بوشهر به پا خواسته و بینی دشمن را به خاک مالیده و آنان را به ذلت کشاندند که آثار آن همچنان در بوشهر باقی است.
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن با ترفندها و ایجاد توطئه‌های مختلف به دنبال ناامید کردن مردم برای حضور در انتخابات پیشرو است.
وی بیان کرد: دشمن در ۲ سال گذشته تمرکز وسیعی برای ناامیدکردن مردم برای انتخابات ۱۴۰۲ کرده که مردم ایران اسلامی به مانند دوره‌های قبل با حضور حداکثری این توطئه‌ها را خنثی خواهند کرد.
وی افزود: مردم ایران اسلامی پای انقلاب خود مانده اند و با صدق و صمیمیت از دست آوردهای آن حمایت و حراست کنند.
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: توطئه سال گذشته آنها برای ایجاد اغتشاشات، با پشتوانه همین مردم شکست خورد.
فدوی با اعلام این که سالانه ۵۰ هزار یادواره شهدا در کشور برگزار می‌شود، بیان کرد: یکی از بزرگتربن پشتوانه‌های مردم ایران، همین یادواره شهدا است که به انقلاب و نظام برکت می‌دهد.
وی بیان کرد: خداوند یک امتیاز بسیار ویژه به شهید داده و طبق عالی‌ترین حدیثی که در شیعه وجود دارد شهید قادر به شفاعت است.
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: افتخار بزرگی است که استان بوشهر و بویژه خانواده‌های شهدا، شهدایی پرافتخار دارند که خداوند این شهیدان را عنایت کرده است.
فدوی افزود: بیش از ۲۰۰ هزار شهید در انقلاب اسلامی، یک سرمایه بی انتهایی است که همه ملت ما و دلدادگان انقلاب اسلامی را تا بهشت ببرد و فقط باید تمام کارهایی که شهیدان انجام دادند را با بهره گیری از وصیت‌نامه‌های شهدا انجام دهیم. امیدوارم از خبر بلندآوازگی شهید رییسعلی دلواری از حافظه تاریخ پاک نخواهد
شد
راضی بوده باشید.

بلندآوازگی شهید رییسعلی دلواری از حافظه تاریخ پاک نخواهد
شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۲۸ ۰۲:۴۰:۰۶