بسیج میعادگاه همه اقشار جامعه است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر بسیج میعادگاه همه اقشار جامعه است به گزارش خبرنگار سایت احکام، فرهاد زیویار امروز شنبه در همایش فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج کارکنان ادارات کل لرستان ضمن گرامیداشت هفته بسیج و تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س)، بسیج را درکی از اخلاص، اراده، اتحاد معتقدانه دانست و اظهار داشت: بسیج دررابطه‌با امام تجلی پیدا می‌کند.
وی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) با درایت و هوشمندی ظرفیتی که در بطن و متن مکتب اهل‌بیت وجود داشته است را سامان و سازمان بخشید، افزود: شهدای کربلا با امامشان رابطه‌ای بسیجی وار داشتندامام راحل (ره) باهنر خود، بسیج را سازمان و سامان بخشید.
استاندار لرستان با اشاره به اینکه بسیج میعادگاه همه اقشار جامعه است، بیان کرد: بسیج محدود به یک قشر و جمع خاصی نیست؛ بلکه همه مردم را در برمی‌گیرد.
زیویار با اشاره به اینکه بسیج در عرصه‌های مختلف مشکل‌گشا بوده است، افزود: حضور فعال بسیجیان در دوران دفاع مقدس، حوادث طبیعی همچون سیل و زلزله و بسیاری از مشارکت‌های مردمی گره‌گشا بوده و هست.
وی گفت: باتوجه‌به ظرفیتی که بسیج در استان به وجود آورده است، می‌تواند در راندمان و اثربخشی بیشتر مأموریت‌های سازمانی ما ارتقا به وجود آورد.
استاندار لرستان با بیان اینکه بسیج مکتب است و مرز نمی‌شناسد، افزود: بسیج فراتر از چارچوب‌های سرزمینی توسط امام در داخل کشور به سامان و سازمان درآمد و تبدیل به الگو شده است و در حال حاضر کشورهای دیگر برای حفظ شأن، هویت و دفاع از تاریخ خود مورداستفاده قرار می‌دهند و اروپا و آمریکا را نیز تحت‌تأثیر قرار داده است.
زیویار با بیان اینکه در بمب‌های چندتنی که بر سر مردم غزه آوار می‌شود زن، زندگی و آزادی کجاست!؟ افزود: هزاران کودک و زن از بین می‌روند تفکر بسیجی اینجاست که می‌تواند هجمه سنگین جنگ ترکیبی را به‌زانو درآورد. امیدوارم از خبر بسیج میعادگاه همه اقشار جامعه است راضی بوده باشید.

بسیج میعادگاه همه اقشار جامعه است  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۲۶ ۰۲:۴۳:۵۸