بزرگترین رزمایش مراکش با آمریکا و ۲۰ کشور جهان برگزار
می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر بزرگترین رزمایش مراکش با آمریکا و ۲۰ کشور جهان برگزار
می‌شود
به گزارش سوالات شرعی و احکام، ارتش‌های مراکش رزمایش بین المللی با مشارکت آمریکا و ارتش ناتو و ۲۰ کشور دیگر با نام «شیر آفریقایی ۲۰۲۴» در مناطق مختلف مراکش و در نزدیکی صحرای غربی برگزار می‌کنند.
رزمایش مشترک موسوم به «شیر آفریقایی ۲۰۲۴» که گفته می‌شود بزرگ‌ترین رزمایش در قاره سیاه است، از اواسط هفته آینده با مشارکت نیروهای ارتش آمریکا و ۲۰ کشور جهان آغاز خواهد شد.
خبرگزاری «آناتولی» ترکیه شنبه شب در خبری اعلام کرد که فرماندهی کل نیروهای مسلح (ارتش) مراکش با صدور بیانیه‌ای، اعلام کرد که با دستور «محمد ششم»، پادشاه این کشور، بیستمین دوره رزمایش «شیر آفریقایی» دوشنبه هفته آینده آغاز می‌شود و تا پایان هفته پس از آن ادامه خواهد یافت.
در این بیانیه که در خبرگزاری رسمی مراکش (MAP) منتشر شده، آمده است: در راستای اجرای رهنمودهای ملک محمد ششم، فرمانده کل و رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح سلطنتی، نیروهای مسلح سلطنتی و نیروهای مسلح آمریکا به طور مشترک از ۲۰ تا ۳۱ مه جاری (۳۱ اردیبهشت تا ۱۱ خرداد ۱۴۰۳) بیستمین دوره رزمایش شیر آفریقایی را سازماندهی می‌کنند.
ارتش مراکش در بیانیه خود از برگزاری رزمایش مذکور در مناطق «بنجریر»، «اگادیر» و «تفنیت» در مرکز و «طانطان» و «آقا» در جنوب این کشور خبر داده و تاکید کرد: این رزمایش گسترده با شرکت نزدیک به هفت هزار تن از نیروهای مسلح حدود ۲۰ کشور به علاوه سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) و به همراه نیروهای مسلح سلطنتی و نیروهای مسلح آمریکایی برگزار می‌شود. امیدوارم از خبر بزرگترین رزمایش مراکش با آمریکا و ۲۰ کشور جهان برگزار
می‌شود
راضی بوده باشید.

بزرگترین رزمایش مراکش با آمریکا و ۲۰ کشور جهان برگزار
می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۵-۱۲ ۰۲:۴۰:۱۶