بزرگترین بدعت‌گذاران تاریخ صهیونیسم بین‌الملل است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر بزرگترین بدعت‌گذاران تاریخ صهیونیسم بین‌الملل است به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت‌الاسلام منصور امامی عصر یکشنبه در اجتماع طلاب مدارس علمیه خواهران ارومیه افزود: آنها فیلم و سریال و انیمیشن درست می‌کنند و افکار خود را با آن به دنیا تحمیل می‌کنند و تلاششان نابود کردن اخلاق همه ملت‌ها و فرهنگ‌ها است.
وی، با بیان این که بخش مهم هویت انسان شناخت آسیب و دشمن و نشان دادن عکس العمل مناسب است، اظهار کرد: از نشانه‌های زنده بودن انسان واکنش و حساسیت او به اتفاقاتی است که پیرامون او می‌افتد است و اگر موجودی نتواند خطری که او را تهدید می‌کند بشناسد زندگی اش به خطر خواهد افتاد، شناساندن دشمن، روش‌های مبارزه آنها با انسان و ظلم ستیزی و مبارزه با استکبار از مهم‌ترین آموزه‌های وحیانی انبیا و ائمه بوده است.

حجت الاسلام امامی عنوان کرد: در اسلام انسان بی تفاوت نداریم و نمی‌شود با دوست و دشمن خوب بود و باید جبهه انسان مشخص شود، بله در دین ما تاکید شده است که باید تلاش کنید در دشمن خود نیز تأثیر مثبت بگذارید اما در اسلام فقط رحمانی بودن و با همه سازش کردن نداریم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی با بیان این‌که قرآن کریم یهودی که تین موسی (ع) را تحریف کرد، مهم‌ترین دشمن اسلام و مسلمین عنوان می‌کند، گفت: یهود دارای روحیه استعلا و استکبار است و در کتب تحریف شده خود غیر خودشان را انسان نمی‌دانند و خود را برتر از همه انسان‌ها معرفی می‌کنند و این را به یک گفتمان تبدیل کرده‌اند و هر کسی در دنیا بخواهد از این‌ها انتقاد کند او را به جرم مقابله و مخالفت با یهود محاکمه می‌کنند هر چند استاد دانشگاه بزرگ دنیا باشد.

وی تصریح کرد: در فرانسه کتب و مقاله نوشتن علیه خدا و همه مقدسات آزاد است اما سخن گفتن علیه صهیونیسم ممنوع است و خداوند متعال یهود و صهیونیسم را اهل اشرافی‌گری و استکبار معرفی می‌کند و بزرگترین بدعت‌گذاران تاریخ بشر یهود است و قرآن به این مسئله اشاره می‌کند.
حجت الاسلام امامی گفت: در اروپا طبق آمار بزرگترین جرم‌ها از جمله دروغ گویی، جعل سند، حقه‌بازی و … مال یهودی‌هاست و این‌ها دروغ گفتن را بر خود فرض و واجب می‌دانند و آن‌ها زمین را مال خود می‌دانند و فرزندان خود را در مهد کودک‌ها و مدارس این‌گونه تربیت می‌کنند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی عنوان کرد: سردمداران رژیم صهیونیستی کودک کشی را یک فریضه و افتخار می‌دانند و از دنیا می‌خواهند که از آن‌ها به دلیل قتل عام کودکان تشکر کنند و ما امروز کشور که هیچ، طویله ای هم به نام اسرائیل نمی‌شناسیم و این رژیم شر مطلق و شیطان مجسم است و شیطان هر روز در مکتب صهیونیسم درس یاد می‌گیرد.
وی سرمایه گذاری در عرصه‌های رسانه‌ای، اقتصادی و سیاسی را از مهم‌ترین برنامه‌های صهیونیسم برای تحریف تاریخ عنوان کرد و گفت: آن‌ها برای فاسد کردن جوانان دنیا برنامه‌ریزی کرده‌اند و ارتزاقشان از فساد است وبزرگترین مراکز فساد در دست این افراد است و عده‌ای احمق می‌گویند؛ چرا حماس به چنین موجوداتی حمله می‌کند، در حالی که می‌دانند ۷۰ سال است این رژیم آب و برق و خاک و همه چیز فلسطینی‌ها را تصرف کرده است و اهل تجاوز بودن یهود مال امروز نیست از سه هزار سال قبل اینها اهل تجاوز و طغیان بودند و به خودشان هم رحم نمی‌کنند.

حجت الاسلام امامی بیان کرد: یهودی‌ها حتی ۱۰ روز دوری حضرت موسی را تحمل نکردند و گوساله پرست شدند و امروز بعد از گذشت ۳ هزار سال هیچ پایبندی به آئین الهی حضرت موسی ندارند و هم در تحریفات دین مسیحیت دست داشتند و هم در اسلام در قالب مسلمان منافق وارد شدند و برخی جعلیات را در قالب روایت به خورد مردم دادند و حتی برخی‌ها در قالب اصحاب نبی اکرم خود را مطرح کردند و ابا و اجداد یهودی‌ها پیامبر کش بودند و باید امروز از کسانی که با ابُ‌الشیطان دست دوستی دادند سوال کرد که چگونه به این بدبختی و ضلالت رسیدید که چشم خود را به روی جنایت صهیونیزم بستید.
وی خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی بزرگترین پادگان جهان است و همه آنها برای کشت و کشتار و فسق و فجور آماده‌اند و فساد، تباهی، اشرافی‌گری، پیمان‌شکنی، گستاخی و … جز خوی و خصلت صهیونیستی‌ها است و حتی به خودشان هم رحم نمی‌کنند و یهودی‌های سیاه پوست را قبول نمی‌کنند و ما امروز به دشمنی به چنین جرثومه‌های فساد افتخار می‌کنیم و هر کسی با این رژیم دشمن نباشد از انسانیت به دور است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: امروز به دشمنی با چنین جرثومه‌های فساد افتخار می‌کنیم و معتقد هستیم که هر کسی با این رژیم دشمن نباشد، از انسانیت به دور است. امیدوارم از خبر بزرگترین بدعت‌گذاران تاریخ صهیونیسم بین‌الملل است راضی بوده باشید.

بزرگترین بدعت‌گذاران تاریخ صهیونیسم بین‌الملل است  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۱۶ ۰۲:۳۹:۳۲