برگزیدگان مسابقه «قاب مهر» در لرستان اعلام شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر برگزیدگان مسابقه «قاب مهر» در لرستان اعلام شدند به گزارش خبرنگار سایت احکام، علی‌اکبر دریکوند امروز دوشنبه در گفت‌وگو با رسانه‌ها، اظهار داشت: هم‌زمان با بازگشایی مدارس فراخوان دومین مسابقه استانی «قاب سایت احکام» به مناسبت آغاز سال تحصیلی باهدف ایجاد شوروشوق مدرسه بین نوآموزان و دانش‌آموزان دوره ابتدایی برگزار شد.
وی افزود: بهترین و ماندگارترین خاطرات ما به دوران کودکی مربوط هستند و خاطرات مدرسه هم از ماندگارترین خاطرات کودکی است؛ به‌خصوص خاطره سال اول مدرسه و معلم کلاس اول که برای همه ما فراموش‌نشدنی است، شور و نشاط آغاز کسب علم و دانش و حضور نوآموزان و دانش‌آموزان بر سر کلاس‌های درس سبب تقویت انگیزه علم‌آموزی در جامعه شده و رشد علمی جامعه آنان را به دنبال خواهد داشت.
معاون اداره کل آموزش‌وپرورش لرستان، بیان داشت: داوران از میان ۳۵۸ اثر ارسالی، ۱۴ عکس از نوآموزان پیش‌دبستانی و دانش‌آموزان دوره ابتدایی را شایسته تقدیر دانستند که لوح سپاس و هدایایی آنها به شهرستان و مناطق ارسال خواهد شد.
دریکوند گفت: برگزیدگان این مسابقه شامل «امیرحسین فریدونی» از الیگودرز، «امیرعباس خدابخشی» از دورود، «لیلا سادات هاشمی» از بروجرد، «عماد توکلی» از الیگودرز، «مهدیا مقصودی» از الیگودرز، «اسرا شمس بیرانوند» از بیرانشهر، «آراد رضاپور خداداد» از ناحیه دو خرم‌آباد، «کیان سایت احکام شهبازی» از ناحیه دو خرم‌آباد، «نیلا جوانمرد» از بروجرد، «یسرا ممیوند» از بروجرد، «عارف عابدینی» از الیگودرز، «دریا دیناری» از دورود، «کورش جمالی» از الیگودرز و «آریا دهقانی» از ناحیه دو خرم‌آباد بودند. امیدوارم از خبر برگزیدگان مسابقه «قاب مهر» در لرستان اعلام شدند راضی بوده باشید.

برگزیدگان مسابقه «قاب مهر» در لرستان اعلام شدند  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۱۷ ۰۲:۳۹:۳۲