برگزاری ۷۰ برنامه به مناسبت هفته بسیج در شهرستان شفت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر برگزاری ۷۰ برنامه به مناسبت هفته بسیج در شهرستان شفت به گزارش خبرنگار سایت احکام، سرهنگ مهدی خوش انس بعد از ظهر شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و هفته بسیج اظهار داشت: بسیج در همه عرصه‌های کشور حضور داشته و بر کسی پوشیده نیست.
وی با بیان اینکه نام بسیج همواره یادآور بهترین و ارزشمندترین مردمان تاریخ تا به امروز بوده که بخش زیادی از ناامنی‌های کشور را حل کرده‌اند، اضافه کرد: هفته بسیج امسال نیز با عنوان «بسیج خدمتگزار ملت ایران» نام‌گذاری و در این زمینه ویژه‌برنامه‌هایی در نظر گرفته شده است.
سرهنگ خوش انس با اشاره به اینکه امسال بیش از ۷۰ عنوان برنامه در هفته بسیج با همکاری حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت در شهرستان شفت برگزار می‌شود، ابراز داشت: یکی از برنامه‌های این هفته برگزاری همایش شکوه و اقتدار بسیج در پنجم آذر ماه است.
جانشین فرمانده سپاه ناحیه شفت عطرافشانی گلزار شهدا و دیدار با خانواده معظم شهدا، برگزاری جشنواره فرهنگی و ورزشی، اجتماع بسیجیان شهرستان در همایش پنجم آذر ماه، نشست‌های روشنگری، جشنواره‌های ورزشی، اهدای بسته‌های معیشتی به خانواده‌های کم برخوردار را از جمله برنامه‌ها اعلام کرد. امیدوارم از خبر برگزاری ۷۰ برنامه به مناسبت هفته بسیج در شهرستان شفت راضی بوده باشید.

برگزاری ۷۰ برنامه به مناسبت هفته بسیج در شهرستان شفت  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۲۰ ۰۲:۴۱:۳۷