برگزاری «چوپان کلاسیک» با حضور ورزشکاران ملی در قم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر برگزاری «چوپان کلاسیک» با حضور ورزشکاران ملی در قم د تلخابی عصر پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام، اشاره به تغییر ویژه محل مسابقات بدنسازی و پرورش اندام از ورزشگاه های فوتسال و فوتبال به سالن نمایشگاهی گفت: ورزش بدنسازی و پرورش اندام یک ورزش خاص و باشکوه است و همواره تلاش هیات استان قم آن بوده است که بهترین ها را برای این ورزش و ورزشکارانش رقم بزند که در همین راستا برای نخستین بار محل برگزاری مسابقات بدنسازی و پرورش اندام آن هم در استان قم به یک سالن نمایشگاهی انتقال یافت تا بتوانیم در فضایی در شان و شایسته ورزشکاران و قهرمانان این ورزش میزبان آنان باشیم.
تلخابی ادامه داد: چوپان کلاسیک عنوانی است که به جبران زحمات و تلاش های قهرمان ارزنده کشورمان هادی چوپان برای این مسابقات انتخاب شده است و در حاشیه این مسابقات علاوه بر حضور ورزشکاران و قهرمانان شایسته جهت رقابت میزبان چهره های شاخص این ورزش و مسوولان محترم استانی و ملی خواهیم بود.
وزنکشی این مسابقات روز پنجشنبه در خانه بدنسازی برگزار و مسابقات اصلی از صبح فردا ساعت ۹ در محل نمایشگاه های دائمی استان قم برگزار خواهد شد. امیدوارم از خبر برگزاری «چوپان کلاسیک» با حضور ورزشکاران ملی در قم راضی بوده باشید.

برگزاری «چوپان کلاسیک» با حضور ورزشکاران ملی در قم  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۲۶ ۰۲:۵۹:۲۵