برگزاری پویش آزادسازی زندانیان جرایم مالی غیرعمد استان در شب
یلدا

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر برگزاری پویش آزادسازی زندانیان جرایم مالی غیرعمد استان در شب
یلدا
به گزارش سوالات شرعی و احکام، محسن واعظی، از برگزاری پویش آزادسازی زندانیان جرایم مالی غیرعمد در استان قزوین خبر داد و اظهار کرد: در آستانه ایام فاطمیه اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین با همکاری کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان و به کمک و یاری کانون‌ها، مؤسسات و تشکل‌های خود این پویش را در شب یلدا برگزار می‌کند.
وی با اشاره به اجرای این پویش طی دو سال اخیر افزود: سال گذشته با کمک مردم و حلقه‌های میانی وابسته به اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین توانستیم تعداد قابل توجهی از زندانیان جرایم مالی غیرعمد استان را آزاد کرده و به کانون گرم خانواده بازگردانیم.
مسئول قرارگاه جهادی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین تصریح کرد: خوشبختانه این پویش با استقبال خوب مردم خیر و نیکوکار استان، دو بار در سال و در ایام ماه مبارک رمضان و شب یلدا برگزار می‌شود.
اجرای پویش مردمی، توسط مردم برای مردم
وی خاطرنشان کرد: اجرای این پویش کاملاً مردمی بوده و با همکاری و مشارکت آحاد جامعه انجام می‌شود؛ چراکه اعتقاد داریم کار مردم را خود مردم باید انجام دهند و ادارات و سازمان‌ها هم نقش حمایتی و پشتیبانی دارند.
واعظی بیان کرد: تجربه نشان داده که هر جا با هر عنوان یا پویشی در جهت حمایت از مردم اقدام شده، وقتی خود مردم وارد صحنه شدند نتایج مؤثر و خوبی حاصل شده است.
وی عنوان کرد: البته در راستای اجرای پویش آزادسازی زندانیان جرایم مالی غیرعمد اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین هم با اختصاص مبلغی مشارکت و همکاری داشته است.
آزادی ۸۵ زندانی جرایم مالی غیرعمد در قالب اجرای پویش مردمی
این مسئول یادآور شد: ماه رمضان امسال در قالب اجرای پویش آزادسازی زندانیان جرایم مالی غیرعمد ۲۵ نفر از هم‌استانی‌ها آزاد شدند که حدود ۱۲۰ میلیون تومان از مبالغ توسط اداره کل تبلیغات اسلامی استان و بیش از ۴۰۰ میلیون تومان هم از طریق مشارکت‌های مردمی تأمین شد.
وی در ادامه گفت: شب یلدای سال گذشته هم ۳۳ نفر با اجرای این پویش و پرداخت مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان آزاد شدند.
وی در پایان عنوان کرد: از مردم نیکوکار استان قزوین دعوت می‌شود با شرکت در این پویش در آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد مشارکت کرده و مبالغ اهدایی خود را به شماره حساب ۵۸۵۹۸۳۱۲۴۵۱۶۶۱۲۸ واریز کنند. امیدوارم از خبر برگزاری پویش آزادسازی زندانیان جرایم مالی غیرعمد استان در شب
یلدا
راضی بوده باشید.

برگزاری پویش آزادسازی زندانیان جرایم مالی غیرعمد استان در شب
یلدا  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۰۵ ۰۲:۴۳:۴۴