برگزاری همایش جاماندگان اربعین در ۲ بخش برزک و قمصر
کاشان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر برگزاری همایش جاماندگان اربعین در ۲ بخش برزک و قمصر
کاشان
محمدشریف زارعی در گفت و گو با خبرنگار سایت احکام با اشاره به فرارسیدن اربعین حسینی اظهار داشت: همایش جاماندگان اربعین علاوه بر شهر کاشان در دو بخش برزک و قمصر شهرستان کاشان نیز برگزار می‌شود.
وی با اشاره به برگزاری پنجمین همایش پیاده روی روز اربعین در بخش قمصر کاشان ابراز داشت: این همایش صبح روز اربعین برگزار و مراسم از ساعت هفت صبح آغاز می‌شود.
فرماندار کاشان با اشاره به اینکه در همایش جاماندگان اربعین بخش قمصر، عزاداران حسینی از شهرها و روستاهای بخش قمصر تا زیارت شاهسواران را طی می‌کنند، تصریح کرد: در مسیر پیاده روی مواکب تأسیس شده از عزاداران پذیرایی می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه این همایش در بخش قمصر در سه مسیر برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: مراسم عزاداری در محل تجمع عزاداران و شرکت کنندگان در زیارت شاهسواران برگزار می‌شود.
زارعی همچنین از برگزاری همایش پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی با عنوان حریم دوست در بخش برزک کاشان خبر داد و گفت: این مراسم از ساعت ۱۵ روز اربعین آغاز می‌شود.
وی با بیان اینکه این برنامه در دو مسیر برگزار می‌شود، تصریح کرد: عزاداران حسینی در پایان این همایش در امامزاده سید احمد (ع) آرنجن تجمع و به اقامه عزا می‌پردازند. امیدوارم از خبر برگزاری همایش جاماندگان اربعین در ۲ بخش برزک و قمصر
کاشان
راضی بوده باشید.

برگزاری همایش جاماندگان اربعین در ۲ بخش برزک و قمصر
کاشان  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۰۶ ۰۲:۳۸:۴۱