برگزاری فینال جام حذفی با VAR/ تخلف ثابت شود آقایان محروم می
شوند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر برگزاری فینال جام حذفی با VAR/ تخلف ثابت شود آقایان محروم می
شوند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، مهدی تاج در خصوص استفاده از سیستم کمک داور ویدئویی VAR اظهار داشت: مقدمات ورود دستگاه‌های VAR با حمایت دولت و وزیر ورزش در جریان است.
او ادامه داد: فینال حذفی با موافقت اولیه فیفا با VAR برگزار می‌شود. فصل آینده هم مسابقات را با سیستم کمک داور ویدئویی برگزار خواهیم کرد، تاکنون دو دستگاه وارد ایران شده و ۵، ۶ دستگاه دیگر هم قرار است وارد کشور شود.
او در خصوص فساد در فوتبال گفت: امکان دارد فساد در فوتبال وجود داشته باشد و به من هم یک نهاد گزارشی در مورد ۳ نفر از پرسنل فدراسیون داد. این اتفاق مربوط به سال ۱۴۰۰ است که من در فدراسیون مسئولیت نداشتم این موضوع هم نمی‌تواند در کمیته اخلاق و ارکان قضائی ما ثابت شود و باید به دادگستری برود. اگر آنجا ثابت شد، کمیته اخلاق ما هم تنبیهات جدی در نظر می‌گیرد.
تاج تصریح کرد: پرونده اکنون در اختیار مقام‌های قضائی کرمان است و اطلاعات ما هم در حد مسائلی است که این نهاد داده و اطلاعات زیادتری ندارم. دوستان ما و خودم به این نتیجه رسیدیم که فعلاً ۲ نفر از همکاران را تا زمان مشخص شدن وضعیت پرونده تعلیق کنیم. اگر فساد اثبات شود، بدون تعارف، اغماض و چشم‌پوشی این افراد را از کلیه فعالیت‌های فوتبالی محروم و اعلام خواهیم کرد زیرا قانون است. امیدوارم از خبر برگزاری فینال جام حذفی با VAR/ تخلف ثابت شود آقایان محروم می
شوند
راضی بوده باشید.

برگزاری فینال جام حذفی با VAR/ تخلف ثابت شود آقایان محروم می
شوند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۵-۱۸ ۰۲:۴۴:۲۸