برپایی ۲ موکب اربعین حسینی (ع) توسط فرهنگیان دیلمی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر برپایی ۲ موکب اربعین حسینی (ع) توسط فرهنگیان دیلمی حسین رمضانی در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام با اشاره به خدمت رسانی ۲ موکب این مدیریت در ایام پیاده روی اربعین در دیلم گفت: مجموعه آموزش و پرورش در راستای اقدامات فرهنگی خود و ترویج فرهنگ اربعین همزمان با این ایام کارهای خوبی برای پشتیبانی و خدمات رسانی به زائرین حسینی (ع) انجام داده است.
مدیر آموزش و پرورش دیلم با اشاره به لزوم برگزاری هر چه با شکوه‌تر مراسم ایام اربعین افزود: آموزش و پرورش خوشبختانه کارهای خوبی در این ایام برای پشتیبانی و خدمات رسانی ۲ موکب خود در شهرستان انجام داده است که این کمک‌ها غالباً از سوی خود جامعه فرهنگی و خیرین این حوزه انجام پذیرفته است.

وی افزود: هر ساله در ایام اربعین، با توجه به موقعیت خاص شهرستان دیلم، میزبان عاشقان حسینی از ۶ استان مختلف کشور که راهی سفر پیاده روی اربعین و کربلا معلی می‌شوند و خود را به حرم اباعبدالله‌الحسین (ع) می‌رسانند و یا همه مسیر را و یا بخشی از این مسیر را با پای پیاده می‌روند، هستیم.
رمضانی ادامه داد: برای ارائه خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی (ع) ۲ موکب یکی در کنار هنرستان ولیعصر (عج) و دیگری کنار مدیریت آموزش و پرورش شهرستان دیلم توسط فرهنگیان شهرستان دایر شده است.
رمضانی افزود: ارائه خدماتی نظیر صبحانه، نهار، شام، محل اسکان و خواب، سرویس‌بهداشتی و …از مهمترین خدمات مجموعه آموزش و پرورش در این ایام برای زائرین حسینی است. امیدوارم از خبر برپایی ۲ موکب اربعین حسینی (ع) توسط فرهنگیان دیلمی راضی بوده باشید.

برپایی ۲ موکب اربعین حسینی (ع) توسط فرهنگیان دیلمی  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۲۱ ۰۲:۳۷:۴۵