برپایی نمایشگاه های «بهاره و ضیافت»در نقاط اصلی شهر و استان
تهران

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر برپایی نمایشگاه های «بهاره و ضیافت»در نقاط اصلی شهر و استان
تهران
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، محمد علی سایت احکامی، عصر چهارشنبه در کارگروه تنظیم بازار استان تهران که با حضور رضایی سرپرست دفتر اقتصادی، سیجانی مدیر کل صمت، رئیس اتاق اصناف تهران و مدیران کل پشتیبانی امور دام، دامپزشکی، غله و خدمات بازرگانی، نمایندگان تعزیرات، بسیج اصناف تهران و شهرستان‌های استان و دستگاه‌های ذی مدخل برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به اینکه سال جدید با ایام مبارک ماه رمضان همراه خواهد بود، برای برپایی نمایشگاه «بهاره و ضیافت» در نقاط اصلی تهران برنامه ریزی شده است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران در تشریح جزئیات برپایی نمایشگاه «بهاره و ضیافت» در تهران گفت: پنج نقطه برای راه اندازی این نمایشگاه پیش بینی شده که برای سه نقطه به قطعیت رسیده ایم و دو نقطه دیگر مشروط به تحقق شرایط استاندارد و توجیه معقول مالی و پوشش دهی به همه جامعه هدف خواهد بود.
علی سایت احکامی با بیان اینکه در این نمایشگاه‌ها غرفه‌های رایگان برای عرضه اقلام تنظیم بازاری در نظر گرفته شده است، افزود: برای توزیع میوه شب عید و خرمای ویژه ماه مبارک رمضان نیز برنامه ریزی هایی در حال انجام است.
وی در خصوص برپایی نمایشگاه «بهاره و ضیافت» در همه شهرستان‌های استان تهران عنوان کرد: بر اساس ابلاغیه تنظیم بازار استان تهران در شهرستان‌ها نیز حداقل یک مکان برای ایجاد نمایشگاه در نظر گرفته خواهد شد و تمرکز برپایی نمایشگاه فقط شهر تهران نخواهد بود.
بر اساس این گزارش جزئیات کامل مربوط به زمان و مکان برگزاری نمایشگاه‌های عرضه مستقیم توسط اتاق اصناف تهران، سازمان میادین و میوه تره بار شهرداری و مدیریت تعاون روستایی استان از طریق رسانه‌ها اطلاع رسانی می‌شود.
گفتنی است که در این کارگروه علاوه بر رسیدگی به وضعیت توزیع اقلام اساسی و کالاهای تنظیم بازاری، بر اساس اعلام شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران در خصوص واردات گسترده گوشت قرمز توسط وزارت جهاد کشاورزی به منظور توزیع و فراوانی در بازار و کاهش قیمت، برنامه ریزی هایی صورت گرفت. امیدوارم از خبر برپایی نمایشگاه های «بهاره و ضیافت»در نقاط اصلی شهر و استان
تهران
راضی بوده باشید.

برپایی نمایشگاه های «بهاره و ضیافت»در نقاط اصلی شهر و استان
تهران  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۲۵ ۰۲:۴۳:۱۸