برنامه‌های فرهنگی هنری سالگرد شهید عجمیان در لرستان برگزار
می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر برنامه‌های فرهنگی هنری سالگرد شهید عجمیان در لرستان برگزار
می‌شود
‌به گزارش خبرنگار سایت احکام، اعظم روانشاد امروز پنج‌شنبه در گفت‌وگو با رسانه‌ها با اشاره به در پیش بودن سالگرد شهادت سید «روح‌الله عجمیان»، اظهار داشت: در این راستا اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان برنامه‌های فرهنگی و هنری در سطح استان و به‌خصوص مرکز لرستان پیش‌بینی کرده است.
وی با اشاره به رویکرد جدید اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای مردمی‌بودن برنامه‌ها، بیان داشت: دراین‌رابطه تلاش شده که برنامه‌های سالگرد شهادت سید «روح‌الله عجمیان» در استان نیز به‌صورت مردمی و در بین مردم برگزار شوند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه فردا جمعه، نمایشگاه پوستر با مضامین مربوط به شهادت سید «روح‌الله عجمیان» در محل مصلای الغدیر شهر خرم‌آباد برپا خواهد شد، عنوان کرد: همچنین اجرای سرود از دیگر برنامه‌ها است.
روانشاد، همچنین برگزاری محفل انس با قرآن، شعرخوانی برخی شاعران برجسته استانی، برپایی نمایشگاه پوستر، اجرای گروه سرود را از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی‌شده در مرکز استان برشمرد و گفت: این برنامه‌ها جمعه‌شب ۱۲ آبان هم‌زمان با نماز مغرب و عشاء در محل مسجد امام حسن عسگری (ع) خرم‌آباد با مشارکت حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.
بنابراین گزارش، شهید مدافع امنیت سید «روح‌الله عجمیان»، متولد سال ۱۳۷۴ در کوهدشت لرستان و از بسیجیان حوزه ۴۱۷ شهدای کمال شهر کرج بود که در جریان آشوب‌ها و اغتشاشات سال گذشته از سوی مسدودکنندگان اتوبان کرج – قزوین در دفاع از امنیت مردم، مظلومانه به شهادت رسید. امیدوارم از خبر برنامه‌های فرهنگی هنری سالگرد شهید عجمیان در لرستان برگزار
می‌شود
راضی بوده باشید.

برنامه‌های فرهنگی هنری سالگرد شهید عجمیان در لرستان برگزار
می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۰۳ ۰۲:۳۹:۲۵