برنامه‌های فرهنگی در تنگستان به صورت مردمی برگزار
شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر برنامه‌های فرهنگی در تنگستان به صورت مردمی برگزار
شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، احمد لطفی دوشنبه شب در نشست فرهنگی و اجتماعی ضمن تشکر از مردم خوب شهرستان تنگستان که در برنامه‌های مناسبتی همیشه حضور حداکثری و باشکوه دارند عنوان داشت: هر اندازه در حوزه امور فرهنگی کارهای هدفمند، با برنامه و محتوایی تولید و زمینه‌ای فراهم کنیم تا خود مردم متولی اجرای برنامه‌ها و هم استفاده کامل‌تری ببرند قطعاً اهداف و موضوع بیشتر تبیین شده است.
احمد لطفی تصریح کرد: حضور مردم در برنامه‌های ایام فاطمیه و مراسم استقبال و تشییع شهید خوشنام و شهید امنیت در شهرستان اتفاق افتاد نشان داد که مردم علاقمند به برنامه‌های فرهنگی و خواهان استفاده از چنین برنامه‌هایی هستند و هم اگر برنامه ریزی کامل‌تری صورت گیرد نهایت بهره برداری می‌کنند.
فرماندار تنگستان اضافه کرد: لزوماً باید در این حوزه برنامه ریزی تکمیل تری داشته باشیم تابه اهداف مد نظر نائل شویم.
وی یاد آور شد: درواقع برنامه‌های محتوایی در حوزه فرهنگی به عنوان یک دانشگاه تربیتی به شمار می‌آید.
لطفی خاطرنشان کرد: طرح برنامه محوری فرهنگی در شهرستان اجرا شده تبلیغات اسلامی دنبال و در قالب یک برنامه دقیق زمان بندی شده تدوین، مشخص و جهت آگاهی بیشتر مردم اطلاع رسانی شود.
فرماندار تنگستان اضافه کرد: نیازی است در جهت نصب پرچم، پلاکارد و بنرهای مناسبتی از جمله ولادت‌ها و شهادت ائمه (ع) براساس رویدادی که اتفاق افتاده نسبت به موضوع فضای شهرها و روستاهای شهرستان آذین شود. امیدوارم از خبر برنامه‌های فرهنگی در تنگستان به صورت مردمی برگزار
شود
راضی بوده باشید.

برنامه‌های فرهنگی در تنگستان به صورت مردمی برگزار
شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۲۶ ۰۲:۳۷:۳۷