برنامه‌های دهه بصیرت در دشتستان با رویکرد جهاد تبیین اجرا
شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر برنامه‌های دهه بصیرت در دشتستان با رویکرد جهاد تبیین اجرا
شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، احمد بنافی چهارشنبه شب در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان دشتستان به تقارن حماسه ۹ دی با شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و یادآور شد: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی سید الشهدا و احیاگر جبهه مقاومت بود که از این رو باید شهرداران و دهیاران با فضاسازی محیطی شایسته با نظارت بخشداران و معاونت سیاسی فرمانداری این ۲ رویداد مهم را به طور ویژه تکریم کنند.
فرماندار دشتستان در بخش دیگری از صحبت‌های خود با بیان اینکه در حوزه قرآن و عترت نیازمند تولید محتوا و استفاده از ظرفیت فضای مجازی هستیم خواستار ورود کانون‌های فرهنگی مساجد در عرصه تولید محتوا با کمک بسیج رسانه در شهرستان شد.
بنافی خاطرنشان کرد: در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد نیروهای خوبی که اکثراً از نسل جوان و نوجوان هستند، داریم و لازم است با همکاری بسیج رسانه و کار تشکیلاتی و توانمندسازی، آنان را در حوزه رسانه تقویت کنیم و از این توانمندی در راستای جهاد تبیین و روشنگری رسانه‌ای بهره بگیریم.
فرماندار دشتستان ضمن تاکید بر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، خبر از احداث ۴ کتابخانه عمومی جدید در سطح شهرستان دشتستان داد. امیدوارم از خبر برنامه‌های دهه بصیرت در دشتستان با رویکرد جهاد تبیین اجرا
شود
راضی بوده باشید.

برنامه‌های دهه بصیرت در دشتستان با رویکرد جهاد تبیین اجرا
شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۲۸ ۰۲:۴۲:۲۴