برد در دربی را مدیون بازیکنان هستیم / نگرانی بابت بدنسازی
نداریم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر برد در دربی را مدیون بازیکنان هستیم / نگرانی بابت بدنسازی
نداریم
به گزارش خبرنگار سایت احکام، شامگاه چهارشنبه ژوزه مورایس در نشست خبری بعد از بازی تیم‌های ذوب آهن و سپاهان که در چارچوب هفته دوم لیگ برتر فوتبال برگزار شد، اظهار داشت: از هواداران هر دو تیم برای حضور در این بازی تشکر می‌کنم. حضور تماشاگران در دربی بسیار مهم بود و این حضور بازی را جذاب‌تر کرد.
وی ادامه داد: با تیمی رو به رو شدیم که تیم خوبی است و همیشه از لحاظ کیفی، فوتبال بسیار زیبایی را به نمایش می‌گذارد. آنها عملکرد خیلی خوبی داشتند. ذوب آهم خیلی خوب دفاع می‌کرد و روی ضد حملات عملکرد قابل توجهی داشت.
سرمربی تیم سپاهان اصفهان تصریح کرد: بازی ساده ای نبود و ذوب آهن سرعتی بازی می‌کرد. ما با تکیه به عملکرد خوب بازیکنان توانستیم این نتیجه را کسب کنیم.
وی گفت: خوشحالم برای بازیکنانم و خوشحالم برای این نتیجه مهمی که توانستیم کسب کنیم؛ خوشحالم به خاطر کیفیتی که ارائه دادیم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.
به گفته مورایس احترام خاص هواداران برای یکدیگر نکته قابل توجه این دربی به حساب می‌آید.
ژوزه مورایس تصریح کرد: محمد جواد حسین‌نژاد، بازیکن جوان ما امروز عملکرد خوبی به نمایش گذاشت؛ باید به او برای این بازی تبریک گفت؛ او امروز ظرفیت نشان داد و ما شاهد یک بازی خوب از آن‌بودیم.
وی خاطرنشان کرد: تیم ذوب‌آهن مربی خوبی دارد و برای من قابل احترام است؛ امیدوارم این تیم بتواند در ادامه لیگ نتایج خوبی کسب کند.
سرمربی تیم سپاهان درباره مصدومیت بازیکنان این تیم، اضافه کرد: مصدومیت شکاری اتفاقی بود و من نگران بدنسازی در تیم نیستم. اتفاقات را باید همان طور که هست بپذیریم و با دید مثبت به سراغ آینده رفت. امیدوارم از خبر برد در دربی را مدیون بازیکنان هستیم / نگرانی بابت بدنسازی
نداریم
راضی بوده باشید.

برد در دربی را مدیون بازیکنان هستیم / نگرانی بابت بدنسازی
نداریم  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۱۷ ۰۲:۴۰:۱۳