برد تیم ملی ایران در نیمه اول با زوج گلزن مقابل اردن

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر برد تیم ملی ایران در نیمه اول با زوج گلزن مقابل اردن به گزارش خبرنگار سایت احکام، دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و اردن از ساعت ۲۱:۴۵ شامگاه امروز پیگیری شد.
این دیدار در تورنمنت چهارجانبه اردن در ورزشگاه بین المللی شهر امان پایتخت اردن برگزار شد که با پیروزی دو بر صفر تیم ملی ایران مقابل میزبان همراه بود.
سردار آزمون (۶) و مهدی طارمی (۲۸) برای ایران گلزنی کردند.
بازی مالکانه ایران مقابل میزبان دست و پا بسته
شاگردان امیر قلعه نویی مطابق انتظار کنترل توپ و میدان را از شروع بازی در اختیار داشتند و توانستند با پاس‌های بلند و کوتاه خود خیلی زود به هدف مدنظرشان برسند.
فشردگی بازی در یک سوم دفاعی اردن در دقیقه ۶ با پاس عمقی مهدی طارمی به سردار آزمون همراه بود تا مهاجم تیم ملی ایران با بیرون پای زیبای خود دروازه ابولیلا دروازه بان اردن را باز کرد.
پس از این گل بازی تهاجمی ایران مقابل میزبانی که چشم به ضد حملات دوخته بود ادامه داشت.
شیوه بازی تیم ملی ایران نشان از تمرکز این تیم روی سانترهای بلند به عمق و همچنین ارسال از جناحین داشت.
دومین گل تیم ملی ایران روی همین تاکید با پاس علیرضا جهانبخش به رامین رضائیان و سانتر زمینی او به مهدی طارمی همراه بود تا مهاجم پورتو بتواند گل دوم تیم ملی ایران را در این دیدار بزند.
‌اشتباهات فردی در خط دفاعی تیم ملی ایران باعث شد تا اردنی‌ها دو بار صاحب موقعیت گلزنی شوند اما اشتباه موسی التماری در زدن ضربه نهایی مانع از باز شدن دروازه علیرضا بیرانوند شد. امیدوارم از خبر برد تیم ملی ایران در نیمه اول با زوج گلزن مقابل اردن راضی بوده باشید.

برد تیم ملی ایران در نیمه اول با زوج گلزن مقابل اردن  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۱۴ ۰۲:۴۱:۳۸