برخورد پلیس فرانسه با عناصر آشوبگر مقابل سفارت ایران

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر برخورد پلیس فرانسه با عناصر آشوبگر مقابل سفارت ایران به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از یورونیوز، پلیس فرانسه با عناصری که قصد آشوب و اغتشاش در مقابل سفارت ایران در پاریس را داشتند برخورد کرد.
بر اساس این گزارش، پلیس فرانسه با شلیک گاز اشک آور شماری از آشوبگران را هم بازداشت کرد.
این در حالی است که عناصر آشوبگر، علیه جمهوری اسلامی ایران و پلیس فرانسه شعارهای موهن سر داده و تلاش داشتند مأموران را وادار به عقب نشینی کنند.
همزمان اقدام گروه‌های ضدانقلاب در لندن پایتخت انگلیس هم که قصد آشوب و اغتشاش مقابل سفارت ایران را داشتند با برخورد نیروهای پلیس مواجه شد. پلیس لندن همچنین از دستگیری شماری از عناصر آشوبگر خبر داد.
در بیانیه پلیس لندن آمده است که شماری از عناصر آشوبگر قصد ایجاد بی نظمی و اغتشاش مقابل سفارت ایران را داشتند که نیروهای امنیتی بیشتری به محل گسیل شد.
پلیس لندن اعلام کرد که در این حادثه ۵ نفر از افراد آشوبگر دستگیر شدند.
این در حالی است که اجتماع بزرگ «امت رسول‌الله (ص)» علیه اغتشاش‌گران و آشوب‌گران عصر روز یکشنبه در میدان انقلاب تهران و دیگر استان‌های کشور برگزار شد.
در خروش انقلابی تهرانی‌ها، راهپیمایان و اجتماع‌کنندگان که از اقشار مختلف مردم و مرد و زن و کودک و جوان و پیر بودند، در کنار پرچم‌های ایران، پرچم عزا نیز در دست داشتند.
مردم تهران با در دست داشتن پرچم‌های ایران، به اهانت آشوبگران در به آتش کشیدن پرچم ایران واکنش نشان دادند. امیدوارم از خبر برخورد پلیس فرانسه با عناصر آشوبگر مقابل سفارت ایران راضی بوده باشید.

برخورد پلیس فرانسه با عناصر آشوبگر مقابل سفارت ایران  در تاریخ ۲۰۲۲-۰۹-۲۶ ۰۲:۳۷:۴۷