برخورد قاطع و بدون مماشات با برهم زنندگان آرامش مردم و
بازاریان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر برخورد قاطع و بدون مماشات با برهم زنندگان آرامش مردم و
بازاریان
به گزارش سوالات شرعی و احکام، بهنام نظری در خصوص فراخوان‌های اعلام شده از سوی رسانه‌های معاند و درخواست مردم و کسبه برای تأمین امنیت بازار اظهار کرد: ما هم همانند مردم دغدغه بازار را داریم و استمرار آرامش و امنیت بازار و ایجاد امنیت برای کسب و کارها در دستور کار است.
نظری گفت: با توجه به اینکه مردم برای امنیت بازار از مطالباتی دارند با اخلالگران در امنیت اقتصادی برخورد می‌کنیم چرا که زندگی بسیاری از مردم از این راه تأمین می‌شود و از طرفی مردمی هم که روزانه برای خرید به بازار می‌روند، نظم زندگی آنها بهم می‌خورد.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی افزود: برخورد قاطع و بدون مماشات با برهم زنندگان آرامش مردم و بازاریان انجام می‌شود و به بازاریان قول می‌دهیم با افرادی که بخواهند در اقتصاد مردم و فعالیت روزانه آنها اختلال ایجاد کنند، برخورد جدی کنیم.
وی از بازاریان خواست، به فضا سازی رسانه‌ای توجه نکنند زیرا نیروی انتظامی با قدرت با افرادی که از سوی معاندان تحریک شده‌اند، برخورد می‌کند و هیچکس حق ندارد به کسبه در حال کار و فعالیت آسیبی وارد کند.
نظری گفت: ما برای امنیت بازار سناریو خاص خود را داریم و استمرار آرامش را در بازار همچون گذشته خواهیم داشت و به مردم این اطمینان را می‌دهیم که اختلالی در نظم روزانه زندگی آنها ایجاد نخواهد شد.
وی گفت: به اصناف هم اعلام شده، با افرادی که مرعوب برهم زنندگان نظم شوند، برخورد می‌شود و همه موظف هستند در محل کار خود حاضر شوند به کسبه اطمینان می‌دهیم که ما پای کار هستیم بنابراین به آنها که دغدغه معیشت مردم را ندارند، توجه نکنند. امیدوارم از خبر برخورد قاطع و بدون مماشات با برهم زنندگان آرامش مردم و
بازاریان
راضی بوده باشید.

برخورد قاطع و بدون مماشات با برهم زنندگان آرامش مردم و
بازاریان  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۰۵ ۰۲:۴۲:۳۷