برخورد قاطع با متخلفین و برهم زنندگان امنیت غذایی مردم در
شهریار

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر برخورد قاطع با متخلفین و برهم زنندگان امنیت غذایی مردم در
شهریار
به گزارش خبرنگار سایت احکام، علیرضا فاتحی نژاد عصر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به گزارشات در میز خدمت مبنی بر تخلفات برخی صنوف اظهار کرد: گشت‌های مشترک به صورت مستمر و جدی با هدف پایش قیمت‌ها، بررسی نحوه خدمات رسانی صنوف به مردم و برخورد با تخلفات صنفی و بهداشتی ادامه خواهد داشت و از شهروندان عزیز درخواست می‌شود تخلفات صنوف مختلف و واحدهای تولیدی را در اسرع وقت جهت بررسی و برخورد قانونی گزارش دهند.
وی افزود: در این گشت مشترک، ارائه خدمات تمامی واحدهای صنفی بررسی و انبار یک فروشگاه زنجیره‌ای به دلیل حجم بالای کالاهای تاریخ گذشته دستور پلمب گرفت که به محض طی شدن مراحل اداری ظرف ۴۸ ساعت آینده، با دستور مرجع قضائی رسیدگی کننده مواد غذایی تاریخ گذشته معدوم و مجدداً گزارش دقیق آن را به اطلاع مردم عزیز خواهیم رساند.
فرماندار ویژه شهریار ادامه داد: این بازرسی‌ها به صورت سرزده در ایام هفته و مستمر در طول سال انجام می‌گیرد و بازرسانی از فرمانداری، ادارات بهداشت و درمان، تعزیرات حکومتی، جهاد کشاورزی، اتاق اصناف، صنعت، معدن تجارت، اماکن فراجا، دامپزشکی و… در این گشت‌های مشترک حضور دارند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف ازجمله: گران فروشی، کم فروشی، فروش کالای تاریخ مصرف گذشته و عدم درج قیمت کالاها و… برخوردهای لازم با متخلفین صورت و برای تمام واحدهای متخلف پرونده تشکیل داده می‌شود.
رئیس شورای اداری شهرستان شهریار تصریح کرد: تأمین سلامت غذایی همشهریان یکی از اولویت‌های مهم ماست و با کسانی که قصد به خطر انداختن سلامتی مردم را دارند قاطعانه و بدون هیچ گونه اغماضی برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.
فرماندار شهرستان شهریار خاطرنشان کرد: لازم و ضروری است تمام ادارات عضو کارگروه تنظیم بازار شهرستان با افزایش بازرسی‌ها خود اجازه ندهند این قبیل واحدها به تخلفات خود ادامه دهند و سلامتی مردم را به خطر بیاندازند. امیدوارم از خبر برخورد قاطع با متخلفین و برهم زنندگان امنیت غذایی مردم در
شهریار
راضی بوده باشید.

برخورد قاطع با متخلفین و برهم زنندگان امنیت غذایی مردم در
شهریار  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۲۱ ۰۲:۴۰:۱۶