برخورد قاطعانه درانتظار قاچاقچیان و خرده فروشان موادمخدر
کرمانشاه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر برخورد قاطعانه درانتظار قاچاقچیان و خرده فروشان موادمخدر
کرمانشاه
سردار مهدی حاجیان در گفتگو با خبرنگار سایت احکام اظهار کرد: پلیس در استان کرمانشاه برخورد قاطعانه با قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر را آغاز کرده و با جدید آن را ادامه خواهد داد.
وی با اشاره به مکان‌هایی که به محلی برای توزیع و مصرف مواد مخدر تبدیل شده است، افزود: منازل اسماً مسکونی توزیع و مصرف مواد مخدر در محله‌های آلوده با هماهنگی دستگاه قضائی به صورت کامل تخریب خواهند شد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به شناسایی بیش از ۳ هزار معتاد متجاهر در شهر کرمانشاه، تصریح کرد: تا به این لحظه بیش از هزار و ۱۰۰ معتاد متجاهر در کرمانشاه جمع آوری و تحویل کمپ‌های ترک اعتیاد شده است.
وی خاطرنشان کرد: در صورتی که دستگاه‌های متولی زیرساخت مناسب را فراهم کنند پلیس آمادگی این را دارد ظرف ۴۸ ساعت همه معتادان متجاهر را جمع آوری و تحویل کمپ‌ها نمائید.
سردار حاجیان ادامه داد: پلیس به عنوان ضابط اجرایی قانون، وظایف دستگاه‌های اجرایی در حوزه کاهش آسیب‌های اجتماعی را پیگیری و در صورت کوتاهی آنها حتماً مراتب را به مبادی ذی ربط گزارش خواهد کرد.‌ امیدوارم از خبر برخورد قاطعانه درانتظار قاچاقچیان و خرده فروشان موادمخدر
کرمانشاه
راضی بوده باشید.

برخورد قاطعانه درانتظار قاچاقچیان و خرده فروشان موادمخدر
کرمانشاه  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۰۵ ۰۲:۴۶:۳۱