برای دشمن صهیونیستی برنامه هایی در پیش داریم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر برای دشمن صهیونیستی برنامه هایی در پیش داریم به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، گروه مقاومت «عرین الاسود» در شهر نابلس شامگاه جمعه با صدور بیانیه‌ای وعده ضربات سخت و کاری علیه دشمن اشغالگر صهیونیستی را اعلام کرد.
در بیانیه این گروه فلسطینی آمده است: آنانکه گمان می‌کنند «عرین الاسود» پایان خواهد یافت یا آنانکه گمان می‌کنند اطلاعاتی از این گروه در اختیار دارند، کاملاً متوهم هستند، عزیزان ما، فرزندان ملت ما، تاج سر و دژ مستحکم ما، به شما می‌گوئیم که مجاهدان حقیقی عرین الاسود سه دسته هستند: دسته‌ای شهدا هستند که رفتند و به اذن خداوند در بهشت نعمت داده می‌شوند و دسته‌ای دیگر مجروحانی هستند که در راه تداوم مقاومت اجسادشان تکه تکه شده و دسته‌ای دیگر منتظران هستند که سربازان خداوند هستند و جز او، کسی از آنان خبر ندارد.
عرین الاسود در ادامه بیانیه خود می‌گوید: ای ملت بزرگ، به ما اطمینان داشته باشید، قسم به خدایی که آسمان را بدون ستون قرار داده، اگر یک سرباز از ما باقی بماند، جان خود را برای ادامه فکر مقاومت فدا خواهیم کرد. این چه وطنی است که در آن با کسانی که خون ما را می‌ریزند، سازش می‌کنیم، چشم بزدلان به خواب نمی‌رود و خداوند سلاحی را که بکار گرفته نشود و به مقاومت و مبارزه ایمان نداشته باشد، از بین خواهد برد، اما شما برادرانمان و همرزمان و همخونان ما، شما ای وفاداران و آنانکه در زمان نبرد به فرمانده ودیع (فرمانده شهید مقاومت) گفتید که تو تنها نخواهی بود و به وعده خود وفادار بودید و نبردی قهرمانانه را به نمایش گذاشتید که هر اندازه دشمن تلاش کند نمی‌تواند نتایج آن را مخفی نگه دارد و به یاری خداوند این برملا خواهد شد،. برادران ما در گردان بلاطه و گردان جنین خداوند روسفیدتان کند و روز قیامت سربلندتان کند، در نبردها به هم خواهیم رسید و نزد خداوند توانا همدیگر را ملاقات خواهیم کرد. زنده باد سلاح صادقتان همانند وعده‌هایتان.
مبارزان فلسطینی در پایان بیانیه خود اعلام کردند: ای فرزندان شهر محاصره شده نابلس، اگر شما از محاصره رنج می‌برید، پس بیایید و به شهرک‌های صهیونیست‌ها بنگرید که به خدا کاملاً خالی شده و در خانه‌ها و شهرک‌های خود محاصره شده‌اند و توان خارج شدن ندارند، پس صبر پیشه کنید و پایدار بمانید و مقاومت را دعا کنید، چرا که به خدا سوگند مقاومت برنامه‌هایی برای دشمن دارد که شفای دل شما خواهد بود.
لازم به ذکر است که رسانه‌های عبری زبان گزارش دادند که حالتی از نگرانی و ترس در نهادهای امنیتی رژیم صهیونیستی در خصوص عملیات‌های قهرمانانه فلسطینیان در نابلس و تبدیل شدن این منطقه به جنین دوم به وجود آمده است.
در این راستا، روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت اعلام کرد که نهادهای امنیتی به شدت نگران اظهارات مقامات تشکیلات خودگردان فلسطین در حمایت از مقاومت هستند.
این روزنامه ادامه داد ارزیابی‌های ارتش رژیم اشغالگر قدس بیانگر آن است که احتمال دارد تلاش‌هایی برای انجام عملیات در پی عملیات آغاز شده توسط ارتش در نابلس انجام شود اما مساله کاملاً روشن آن است و آنها بر ادامه عملیات علیه گروه «عرین الاسود» و تعقیب نیروهای آن تا نابودی کامل این گروه مصمم هستند.
این رسانه صهیونیستی افزود: رژیم صهیونیستی بازگرداندن نابلس به شرایط پیشین و تبدیل نشدن آن به جنین دوم را در دستور کار خود قرار داده است. امیدوارم از خبر برای دشمن صهیونیستی برنامه هایی در پیش داریم راضی بوده باشید.

برای دشمن صهیونیستی برنامه هایی در پیش داریم  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۲۹ ۰۲:۳۷:۰۳