برای حضور مردم پای صندوق‌های رأی فرش قرمز پهن می
کنیم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر برای حضور مردم پای صندوق‌های رأی فرش قرمز پهن می
کنیم
به گزارش خبرنگار سایت احکام، ابراهیم رضایی چهارشنبه شب در تجمع حامیان «سعید جلیلی» در گناوه اظهار داشت: انتخابات در مرحله دوم که در روز جمعه ۱۵ تیرماه برگزار می‌شود، انتخاب بین ۲ روش و منش متفاوت خواهد بود.
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی افزود: اینکه تاکید بر ادامه راه شهید رئیسی داریم به واسطه اخلاص این شهید بزرگوار است که تمام وجود خود را برای خدمت به مردم به کار گرفت و جان خود را در این راه فدا کرد.
وی گفت: شهید رئیسی در تمام شهرها و روستاها کشور حضور می‌یافت و از مسائل و مشکلات مردم باخبر بود و برای مشکلات مردم گره شایی می‌کرد.
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکل ته لنجی به عنوان یکی از مشکلات مهم این منطقه ادامه داد: ته لتجی قاچاق نیست و همه مسئولان در سطوح بالای کشور باید این را بدانند.
وی گفت: در سفر با شهید رئیسی مشکل ته لنجی را برای ایشان مطرح و نگرانی مردم را بیان کردم وایشان پذیرفت و این مسئله را دنبال کرد و پای آن ایستاد و امروز نیز «دکتر جلیلی» همین گونه است و این مسئله که حق شما مردم است را می‌داند.
وی ادامه داد: اگر بخواهیم دولت شهید آیت الله رئیسی را قضاوت کنیم باید بابت عملکرد آن دولت قضاوت کنیم.
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شهید رئیسی در بدترین شرایط و با خزانه خالی کشور را تحویل رفت اما با همراهی مردم بحران‌هایی مانند کرونا را حل کرد.
وی ادامه داد: شهید رئیسی در میان کارگران حضور می‌یافت و نگاه اشرافی از بالا به مردم نداشت و دکتر جلیل در همه سال‌ها و در تمام زندگ‌ی این گونه بوده است.
وی گفت: «سعید جلیلی» سال‌ها با دانشمندان و کارشناسان و نخبگ‌ان کشور حتی با نیروهای منطقه و استان بوشهر کار کرده و مسائل مختلف را بررسی کرده است و امروز اگ‌ر رئیس جمهور شود به خوبی می‌داند که برای مسائل و مشکلات کشور چه باید کند و به همین دلیل ما به ایشان رجوع می‌کنیم.
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ما معتقدیم با روی کار آمدن «دکتر جلیلی» وضع کشور بهتر می‌شود، وی می‌داند که مسائل و چالش‌های کشور را چگونه حل کند.
وی بیان کرد: «دکتر جلیلی برای رأی آوری شروع به تهمت زدن به رقیب خود نکرده است و در میان مردم هراس نیانداخته است.
رضایی ادامه داد: ما نگ‌ران آینده کشور و تکرار وضعیت گذشته هستیم.
وی با تاکید بر اینکه همه ما باید تلاش کنیم تا راه شهید رئیسی ادامه پیدا کند، ادامه داد: از همه مردم تقاضا می‌کنم برای ایران، انقلاب، آینده فرزندان و دختران و پسرانمان، آینده سیاسی، اقتصادی و فرهنگی و برای اینکه ایران تجزیه نشود و پایدار بماند نه تنها در انتخابات شرکت کنیم بلکه دیگران را نیز تشویق به حضور در انتخابات کنیم.
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر مردم در انتخابات شرکت کنند ما هراسی نداریم بلکه با آغوش باز تک تک مردم ایران زمین برای حضور در انتخابات دعوت می‌کنیم.
رضایی بیان کرد: برای حضور مردم پای صندوق‌های رأی «فرش قرمز پهن می کنیم» و از حضور همه خوشحال می‌شویم.
وی با تاکید بر اهمیت حضور مردم پای صندوق‌ها رأی بیان کرد: امنیت ملی کشور وابسته به حضور مردم پای صندوق‌های رأی است و دولت آینده ایران باید یک دولت مقتدر باشد تا بتواند از حقوق ملت بزرگ، متمدن و کهن ایران در برابر دشمنان دفاع کند.
وی اضافه کرد: امنیت امروز کشور به واسطه جانفشانی نیروهای مسلح، سپاه، ارتش، بسیج، ناجا و حضور مردم در همه صحنه‌ها است که این حضور باید تداوم یابد و این بزرگترین پیغام به دشمنان و تروریست‌ها است که این ملت پای انقلاب و نظام اسلامی ایستاده است.
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بعد از مشارکت در انتخابات همه باید تلاش کنند تا به کاندیدای اصلح رأی دهند.
وی اضافه کرد: همه ما امروز رسالت داریم تا مردم را آگاه و بیدار کنیم و در این زمینه روشنگری کینم و این مأموریت همه ما تا روز انتخابات است. امیدوارم از خبر برای حضور مردم پای صندوق‌های رأی فرش قرمز پهن می
کنیم
راضی بوده باشید.

برای حضور مردم پای صندوق‌های رأی فرش قرمز پهن می
کنیم  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۰۴ ۰۲:۴۰:۳۸