با وجود بمباران‌ها بیشتر اهالی جنین در خانه های خود
مانده‌اند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر با وجود بمباران‌ها بیشتر اهالی جنین در خانه های خود
مانده‌اند
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، درگیری‌ها در جنین همچنان ادامه دارد و جنگنده‌های صهیونیستی مکان جدیدی را در جنین هدف قرار دادند. همچنین گفته شده که درگیری‌های مسلحانه در حومه اردوگاه جنین از سر گرفته شده است.
در عین حال با وجود تداوم حملات و بمباران‌ها، اما بیشتر اهالی جنین حاضر به ترک منازل خود نشدند و بیشتر کسانی جنین را ترک کردند که در حاشیه این اردوگاه بودند. شاهدان عینی تاکید کردند که به رغم محاصره، بمباران و حملات جنایتکارانه دشمن صهیونیستی، اکثر ساکنان اردوگاه جنین در خانه‌های خود مانده اند.
همچنین منابع محلی از درگیری مسلحانه مبارزان فلسطینی با اشغالگران اسرائیلی در نزدیکی شهرک صهیونیستی بیت ایل در شمال شهر بیره خبر دادند.
شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که ارتش بیش از ۳۰۰ بمب دست‌ساز را در یکی از کارگاه‌های ساخت مواد منفجره در اردوگاه جنین کشف کرده و این بسیار بیشتر از آن چیزی است که نهادهای امنیتی صهیونیستی پیش‌بینی کرده بودند.
فلسطینیان در مناطق مختلف کرانه باختری از جمله نابلس، رام الله، قدس، الخلیل و طولکرم در حمایت از جنین به خیابان‌ها آمده و با اشغالگران اسرائیلی درگیر شدند.
این در حالی است که شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از یک مسئول سیاسی رژیم صهیونیستی تاکید کرد که عملیات نظامی علیه جنین محدود بوده و زیاد به طول نخواهد انجامید و هدف این نیست که دیگر عرصه‌ها نیز وارد این درگیری شوند و جنین دیگر کانون و پایگاه مقاومت نخواهد بود.
هلال احمر فلسطین هم اعلام کرد که تا این لحظه نزدیک به ۵۰۰ خانواده فلسطینی را از اردوگاه جنین خارج کرده است. این سازمان تاکید کرد که با توجه به حجم ویرانی‌ها در جنین با سختی زیادی برای خارج کردن فلسطینیان از این اردوگاه مواجه است.
منابع محلی اعلام کرده‌اند که ارتش رژیم صهیونیستی تجهیزات نظامی تازه‌ای را به سوی جنین گسیل نموده است. این در حالی است که بولدوزهای ارتش رژیم صهیونیستی همچنان در حال تخریب خیابان‌های مناطق الجبل و الجابریات در اردوگاه جنین هستند.
خبر دیگر آن‌که صدای چندین انفجار در جنین به گوش رسیده است و نظامیان صهیونیست ۴ جوان فلسطینی را در خودروی خود مورد تیراندازی قرار دادند.
گردان‌های قسام در کرانه باختری نیز در بیانیه‌ای اعلام کردند: مبارزان ما در جنین توانستند نظامیان صهیونیست را در نزدیکی مسجد انصار جنین در کمین خود گرفتار کنند و به رگبار گلوله ببندند. امیدوارم از خبر با وجود بمباران‌ها بیشتر اهالی جنین در خانه های خود
مانده‌اند
راضی بوده باشید.

با وجود بمباران‌ها بیشتر اهالی جنین در خانه های خود
مانده‌اند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۰۴ ۰۲:۳۷:۵۹