با خاطیان پارک بانوان کرج بدون اغماض برخورد شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر با خاطیان پارک بانوان کرج بدون اغماض برخورد شود به گزارش خبرنگار سایت احکام، مریم قهرمانی صارم شامگاه یکشنبه در نطق پیش از دستور یکصد و هشتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج ضمن عرض تبریک روز دختر که مقارن با ولادت حضرت معصومه (س) نامگذاری شده است، اظهار داشت: پیرو اتفاقی که در پارک بانوان به وقوع پیوسته است و بازتاب مخربی در شبکه‌های اجتماعی گذاشته است از شهرداری درخواست می‌شود طی بررسی‌های دقیق فیلم‌های دوربین مدار بسته پارک و فیلم‌های موجود را بررسی و خاطی و خاطیان را شناسایی کند.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج افزود: اگر به صحت موضوع رسیدید فقط برکناری مدیر خاطی کافی نیست و باید به کمیته انضباطی معرفی و برخورد شود که موضوع دیگر تکرار نشود.
قهرمانی صارم بیان کرد: اگر خاطی یا خاطیان درصدی خطا داشتند و هدف تخریب سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری بوده باشد باید با عوامل این موضوع با کمک گرفتن از دستگاه‌های نظارتی برخورد شود.
دبیر دوم شورای اسلامی شهر کرج افزود: این مسئله باعث تشویق اذهان عمومی شده و برخورد آقای شهردار در کوتاه‌ترین زمان با مدیر مربوطه که گویا در مرخصی بوده به دور از انصاف و تقوا و حق الناس است.
قهرمانی تاکید کرد: لطفاً تمام زوایای اتفاق فوق بررسی و نتیجه به شورای شهر اعلام شود. امیدوارم از خبر با خاطیان پارک بانوان کرج بدون اغماض برخورد شود راضی بوده باشید.

با خاطیان پارک بانوان کرج بدون اغماض برخورد شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۵-۲۲ ۰۲:۴۰:۳۹