با «جنگ واقعی» در کرانه باختری مواجه‌ایم/شمال کرانه مشتعل
شده است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر با «جنگ واقعی» در کرانه باختری مواجه‌ایم/شمال کرانه مشتعل
شده است
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از المیادین، رسانه‌های رژیم صهیونیستی با ابراز نگرانی از اوج‌گیری دامنه حملات فلسطینیان در کرانه باختری علیه صهیونیست‌ها طی روزهای اخیر اذعان کردند که منطقه شمالی کرانه باختری عملاً از «نقطه ثقل» تل آویو خارج شده است.
بر پایه این گزارش، رسانه‌های عبری با نگران کننده خواندن وضعیت عملیات مقاومتی و عملیات‌های شهادت طلبانه گروه‌های فلسطینی علیه صهیونیست‌ها در کرانه باختری اشغالی، اذعان کردند که اوضاع در کرانه باختری به یک «جنگ حقیقی» مبدل شده است.
به گزارش المیادین، در پی اوج گیری مجدد عملیات‌های شهادت طلبانه فلسطینیان ضد صهیونیست‌ها طی روزهای اخیر، «زیف اسرائیل»، ژنرال ذخیره ارتش رژیم صهیونیستی در گفت‌وگو با کانال «۱۲» عبری اوضاع در کرانه باختری را بسیار ملتهب دانست.
وی در واکنش به پرسش مجری کانال «۱۲» عبری درباره آنچه که موج فزاینده حملات «تروریستی» اخیر گروه‌های فلسطینی در مناطق مختلف کرانه باختری خواند، اذعان کرد که «دیگر، استفاده آسان از اصطلاح موج تروریستی برای حملات اخیر فلسطینیان کارآیی ندارد، زیرا کرانه باختری در حال مشتعل شدن است و در واقع ما در میانه یک جنگ واقعی قرار گرفته‌ایم.»
ژنرال ذخیره ارتش رژیم صهیونیستی با اشاره به آمار فزاینده گروه‌های مقاومت فلسطینی در کرانه اشغالی اذعان کرد که ما با ارقام فراتر از ۴۰۰ موج حمله مواجه‌ایم، افزون بر این، ۵۰۰ حمله فلسطینیان هم از سوی شاباک و ارتش خنثی شده‌اند و در عین حال حدود ۱۷۹ فلسطینی را کشته‌ایم و ۲۰۰۰ تن نیز زندانی کرده‌ایم.
اسرائیل زیف اقرار کرد که ما هم‌اکنون در میانه یک جنگ در کرانه باختری قرار گرفته‌ایم و این ماجرایی بسیار دشوار، اما درک آن آسان است، همه دشمنان ما در خارج، با این واقعیت به نظاره نشسته‌اند که کرانه باختری و علی الخصوص، شمال کرانه باختری اکنون از «نقطه ثقل» تل آویو خارج گشته است.
این فرمانده نیروهای ذخیره ارتش با اقرار به بحران داخلی در فلسطین اشغالی گفت: دشمنان ما از مشکلات داخلی آگاهند و از آشفتگی سیاسی کابینه نیک مطلعند، زیرا کابینه از سویی بر ادامه حمایت خود از تشکیلات خودگردان تاکید می‌کند و از سویی دیگر، وزیرانش بر خلاف آن عمل می‌کنند.
گفتنی است بامداد امروز (پنجشنبه) در جریان عملیات مقاومتی گروه‌های مقاومت فلسطینی ضد صهیونیست‌ها در ایست بازرسی منطقه «مکابیم» در غرب رام الله، یک سرباز صهیونیستی به هلاکت رسید و ۵ نظامی دیگر مجروح شدند. امیدوارم از خبر با «جنگ واقعی» در کرانه باختری مواجه‌ایم/شمال کرانه مشتعل
شده است
راضی بوده باشید.

با «جنگ واقعی» در کرانه باختری مواجه‌ایم/شمال کرانه مشتعل
شده است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۰۱ ۰۲:۳۶:۳۴