با ازبک ها رفیق هستیم/ بازی خوبی انجام دادیم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر با ازبک ها رفیق هستیم/ بازی خوبی انجام دادیم به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار آزمون در نشست خبری پس از بازی ایران و ازبکستان گفت: بازی خوبی بود. دو تیم از ابتدای بازی با احترام به یکدیگر بازی می‌کردند. همانطور که سرمربی تیم پس از پایان بازی گفت در ابتدای بازی با مصدومیتی که ایجاد شد شوک بدی به تیم وارد شد چون دو بازیکن مهم‌مان مصدوم شدند اما با صحبتهایی که بین دو نیمه توسط کادر فنی انجام شد شرایط روحی تیم تغییر کرد و توانستیم از شوک آن اتفاق بیرون بیاییم و بازی خودمان را انجام دادیم.
گلزن تیم ملی ایران افزود: به تیم ازبکستان هم تبریک می‌گویم. آنها نمایش قابل احترامی ارائه کردند. هواداران این تیم هم در طول بازی فقط تیم خودشان را حمایت کردند و این قابل تقدیر است.
آزمون در پاسخ به سوال خبرنگاری که از او درباره اتفاقات رخ داده در اواخر بازی پرسید اظهار کرد: درگیری ایجاد شده در آخر بازی طبیعی بود. ما با بازیکنان ازبکستان چه در داخل زمین چه بیرون از زمین رفیق هستیم و دیدید که برای آنها تونل تشکیل دادیم که وظیفه‌مان بود. قطعا این احترام دو طرفه بود. اگر این اتفاق‌ها در فوتبال نباشد فوتبال جذاب نمی‌شود.
او در پاسخ به سوال خبرنگاری که از او درباره راههای پیشرفت فوتبال ازبکستان پرسید گفت: سرمربی تیم ما به عنوان بزرگ‌تر به این سوال جواب دادند اما چیزی که برای من قابل احترام است سوال‌هایی است که شما خبرنگاران درباره پیشرفت فوتبال ازبکستان می‌پرسید. امیدوارم از خبر با ازبک ها رفیق هستیم/ بازی خوبی انجام دادیم راضی بوده باشید.

با ازبک ها رفیق هستیم/ بازی خوبی انجام دادیم  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۲۱ ۰۲:۴۴:۵۸