با احداث معابر جدید شهری در کرمانشاه ۱۷ شهرک از بن‌بست خارج
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر با احداث معابر جدید شهری در کرمانشاه ۱۷ شهرک از بن‌بست خارج
شد
نادر نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام اظهار کرد: ۲۶ شهرک حاشیه‌ای در شهر کرمانشاه در طول دوران جنگ تحمیلی به وجود آمده است که عمده آن بافت ناکارآمد شهری دارد.
وی افزود: هیچکدام از این شهرک‌ها بر اساس قوانین شهرسازی احداث نشده و دارای مشکلات بسیار زیادی هستند که باید آنها را بر اساس ضوابط شهرسازی ضابطه‌مند کنیم.
شهردار کرمانشاه گفت: طی ۲ سال اخیر تمرکز خود را بر این ۲۶ شهرک و مناطق حاشیه‌ای گذاشته و توانستیم معبر و راه دسترسی برای اینها ایجاد کنیم.
نوروزی بیان کرد: تا کنون در کرمانشاه ۲۳ کیلومتر بلوار برای به هم پیوستن این شهرک‌ها احداث شده که نتیجه آن خارج شدن ۱۷ شهرک از مجموع شهرک‌های موجود در این شهر از بن‌بست بود.
وی به بحث صدور مجوز ساخت و ساز در مناطق حاشیه و بافت فرسوده شهری پرداخت و تصریح کرد: شهرداری کرمانشاه در صورت صدور استعلامات و وجود نقشه تأیید شده نظام مهندسی ظرف یک هفته پروانه ساخت را صادر می‌کند.
نوروزی تاکید کرد: شهرداری هیچ وجهی را بابت صدور پروانه مناطق حاشیه و بافت فرسوده شهری کرمانشاه اخذ نمی‌کند. امیدوارم از خبر با احداث معابر جدید شهری در کرمانشاه ۱۷ شهرک از بن‌بست خارج
شد
راضی بوده باشید.

با احداث معابر جدید شهری در کرمانشاه ۱۷ شهرک از بن‌بست خارج
شد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۱۱ ۰۲:۴۳:۱۷