بانوان توانمند شهرستان رزن در کنگره زنان تاثیرگذار شرکت
کنند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر بانوان توانمند شهرستان رزن در کنگره زنان تاثیرگذار شرکت
کنند
شکیبا کولیوند در گفتگو با خبرنگار سایت احکام با اشاره به نقش و تأثیرگذاری بانوان در عرصه‌های مختلف گفت: بانوان همواره ثابت کرده‌اند که در عرصه‌های مختلف با دقت و با مسئولیت هستند.
وی با اشاره به اینکه شهرستان رزن بانوان توانمند متعددی در عرصه‌های اجتماعی و فرهنگی، علمی و پژوهشی، ورزشی، کارآفرینی، سلامت و… دارد، عنوان کرد: این بانوان باید در سطوح خرد و کلان شناسایی شوند.
مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری رزن از تهیه بانک اطلاعاتی بانوان شاغل شهرستان خبر داد و گفت: اولین اقدام برای بهبود عملکرد و برنامه ریزی های هدفمند برای این بانوان، تهیه بانک اطلاعاتی بود که یکسال است به انجام رسیده و بر مبنای آن برای بانوان شاغل کارگاه‌هایی برگزار شده است. ک
ولیوند خاطرنشان کرد: دومین کنگره زنان تأثیرگذار با محوریت شناسایی بانوان فعال در کارگروه‌های تمامی استان‌ها همزمان در ۱۳ دی ماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود و بانوان توانمند شهرستان رزن می‌توانند در این کنگره شرکت و حضور فعال داشته باشند.
وی تشریح کرد: در این کنگره، بانوانی که منطبق بر الگوی سوم زن و با اصول هویت زن مسلمان به ایفای نقش‌های مختلف پرداخته‌اند، معرفی خواهند شد و بعد از مرحله استانی، مرحله کشوری آن برگزار می‌شود.
این مسئول با تصریح بر اینکه هدف کنگره شناسایی بانوانی است که در عین گمنامی در حال ارائه خدمات بی‌نظیری در عرصه‌های مختلف هستند، خواستار همکاری مدیران دستگاه‌های اجرایی در شناسایی این بانوان و اطلاع رسانی به جامعه هدف شد.
مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری رزن یادآور شد: این کنگره در هشت محور «علمی و پژوهشی»، «حکمرانی و سیاستگذاری»، «رسانه و گفتمان‌سازی»، «اقتصاد و کارآفرینی»، «فعالیت‌های اجتماعی»، «فرهنگ و هنر»، «تعلیم و تربیت» و «ورزش و سلامت» برگزار می‌شود.
کولیوند اظهار کرد: بانوان توانمند شهرستان رزن می‌توانند تا ۳۰ آذرماه ۱۴۰۲ از طریق لینک https://banooiran.ir اقدام به ثبت نام در این کنگره کنند و امید است که از بین این بانوان گرانقدر در کنگره استانی و ملی برگزیدگانی داشته باشیم. امیدوارم از خبر بانوان توانمند شهرستان رزن در کنگره زنان تاثیرگذار شرکت
کنند
راضی بوده باشید.

بانوان توانمند شهرستان رزن در کنگره زنان تاثیرگذار شرکت
کنند  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۹ ۰۲:۴۱:۵۷