بالگردهای رژیم صهیونیستی غرب نوار غزه را هدف قرار
دادند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر بالگردهای رژیم صهیونیستی غرب نوار غزه را هدف قرار
دادند
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از منابع خبری فلسطینی، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی یک پایگاه مقاومت در غرب شهر غزه را هدف قرار دادند.
منابع محلی از شنیده شدن صدای انفجاری مهیب در پی بمباران رژیم صهیونیستی به مواضع گروه مقاومت «بدر» در شمال غربی شهر غزه خبر دادند.
تاکنونی گزارشی درباره خسارات یا تلفات احتمالی این حمله منتشر نشده است.
در همین ارتباط، کانال «۱۲» عبری ساعاتی پیش مدعی شد که ارتش رژیم صهیونیستی در واکنش به ناآرامی‌های اخیر و تظاهرات اعتراضی ساکنان غزه علیه حصار مرزی، حمله هوایی به غزه را انجام داده است.
گفتنی است این حمله ساعاتی پس از تهدید یوآو گالانت وزیر جنگ رژیم صهیونیستی علیه مقاومت انجام می‌شود.
در جریان تظاهرات روزهای گذشته فلسطینیان ساکن نوار غزه در مرزهای شرقی این باریکه با اراضی اشغالی، نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی تاکنون شماری از فلسطینیان را به ضرب مستقیم گلوله، زخمی کرده‌اند.
نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی، به سوی فلسطینیانی که در شرق نوار غزه در جریان این تظاهرات مرزی گلوله گاز اشک‌آور نیز پرتاب کردند و در نتیجه این اقدام نظامیان صهیونیست برخی فلسطینیان حاضر در این تظاهرات دچار حالت خفگی شدند.
گفتنی است این تجمع‌ها و تظاهرات‌ها در شرق نوار غزه در اعتراض به محاصره غزه و جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان و مقدسات برگزار می‌شوند. امیدوارم از خبر بالگردهای رژیم صهیونیستی غرب نوار غزه را هدف قرار
دادند
راضی بوده باشید.

بالگردهای رژیم صهیونیستی غرب نوار غزه را هدف قرار
دادند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۸ ۰۲:۴۰:۵۵