بالغ بر ۱۴ هزار میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته تسهیلات
تبصره ۱۶

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر بالغ بر ۱۴ هزار میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته تسهیلات
تبصره ۱۶
محمدرضا فلاحتی در گفتگو با خبرنگار سایت احکام در مورد تسهیلات تبصره ۱۶ اظهار داشت: سهمیه تخصیص یافته به ۱۸ بانک و موسسه در استان یزد بالغ بر ۱۴ هزار و ۲۶۳ میلیارد ریال است.
وی افزود: تاکنون ۸ هزار و ۷۷۲ طرح به بانک های عامل برای پرداخت تسهیلات معرفی شده اند که از این تعداد ۴ هزار و ۶۹۰ طرح، تسهیلات خود را دریافت کرده اند و امیدواریم تا پایان تیرماه، ۱۰۰ درصد اعتبارات تخصیص داده شده در استان جذب شود.
فلاحتی گفت: تسهیلاتی که به این اداره کل تخصیص یافته در راستای پرداخت به طرح‌های حوزه‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان، تعاون روستایی، تعاونی‌ها، فنی حرفه ای، مشاغل خانگی پشتیبان و برخی موارد خاص است که سهمیه این اداره کل بالغ بر یک هزار و ۵۵۹ میلیارد ریال است که برای جذب این مبلغ تاکنون ۵۱۵ طرح به بانک های عامل معرفی شده اند.
وی اضافه کرد: تعداد کل طرح های معرفی شده به بانک مربوط به این اداره کل ۱۳۵ طرح است که ۲۹ مورد در قالب طرح های تعاونی و ۱۰۶ مورد در قالب طرح های غیرتعاونی هستند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد یادآور شد: مبلغ تسهیلات در نظر گرفته شده برای طرح های مرتبط با این اداره کل ۹۲۴ میلیارد ریال بوده که انتظار می رود برای ۶۵۱ نفر فرصت اشتغال ایجاد شود. امیدوارم از خبر بالغ بر ۱۴ هزار میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته تسهیلات
تبصره ۱۶
راضی بوده باشید.

بالغ بر ۱۴ هزار میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته تسهیلات
تبصره ۱۶  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۲۸ ۰۲:۴۰:۲۶