باشگاه پرسپولیس: شکایت از عبدی به ماه‌ها قبل بر
می‌گردد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر باشگاه پرسپولیس: شکایت از عبدی به ماه‌ها قبل بر
می‌گردد
به گزارش سوالات شرعی و احکام و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، طی روزهای گذشته برخی از فعالان فضای مجازی خبری مبنی بر شکایت باشگاه پرسپولیس از علی اکبر طاهری و حسین عبدی را منتشر کرده‌اند تا در این مقطع حساس به نوعی شبهاتی را ایجاد کرده باشند.
این در حالی است که این شکایت به ماه‌ها قبل برمی‌گردد و دلیل طرح آن در جلسه مجمع باشگاه پرسپولیس در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ برای پیگیری پولی بوده که توسط مدیریت وقت در سال ۱۳۹۵ به یکی از پیشکسوتان باشگاه تحویل شده بود. این مبلغ به‌عنوان پاداش از محل لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۵ توسط AFC به این پیشکسوت تحویل داده شده بود که اسنادی در مورد بازگشت آن وجود نداشته و مجمع خواستار رسیدگی به این موضوع شده بود. بر همین اساس باشگاه پرسپولیس شکایتی را طرح کرد که در نهایت رأی آن صادر شد.
حال چرا این موضوع در این مقطع از سوی برخی در فضای مجازی مطرح شده جای بررسی دارد.
متأسفانه برخی جریان‌ها طی روزهای اخیر با همین ترفندها و گاهاً انتشار اخبار کذب سعی در تیره و تار نشان دادن شرایط فعلی دارند که بی‌شک طی روزهای آینده با از بین رفتن این فضای پر ابهام چهره‌ها بهتر مشخص خواهد شد چرا که هیچ وقت ماه پشت ابر باقی نخواهد ماند و دست این گروه قلیل برای هواداران واقعی پرسپولیس رو خواهد شد. امیدوارم از خبر باشگاه پرسپولیس: شکایت از عبدی به ماه‌ها قبل بر
می‌گردد
راضی بوده باشید.

باشگاه پرسپولیس: شکایت از عبدی به ماه‌ها قبل بر
می‌گردد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۰۶ ۰۲:۳۶:۵۲