بازگشایی محورهای مواصلاتی مشگین شهر آغاز شده است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر بازگشایی محورهای مواصلاتی مشگین شهر آغاز شده است رضا فرج پور در گفتگو با خبرنگار سایت احکام، اظهار کرد: تلاش های شبانه روزی راهداران راهداری و حمل و نقل جاده ای مشگین شهر در برف روبی، نمک پاشی و بازگشایی راه های اصلی، فرعی و روستایی حوزه استحفاظی مضاعف شده و بازگشایی محورها با الویت روستاهای پرتردد در حال انجام است.
وی خاطرنشان کرد: از اولین ساعات آغاز بارش راهداران در محورهای اصلی حوزه استحفاظی حضور دارند و مشغول خدمات رسانی هستند و با متوقف شدن بارش ها از ظهر دیروز عملیات راهداری زمستانی و خدمات رسانی در راه های فرعی و روستایی نیز در دستور کار قرار گرفته و تا بازگشایی تمامی جاده های ارتباطی در محورها حضور خواهیم داشت.
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مشگین شهر با اشاره به حجم بسیار زیاد برف در سطح شهرستان از مردم مشگین شهر خواست؛ با توجه به ظرفیت های موجود و امکانات در اختیار صبور باشند چرا که با برنامه ریزی انجام شده راهداران بدون وقفه در حال خدمات رسانی در تمامی بخش های شهرستان هستند. امیدوارم از خبر بازگشایی محورهای مواصلاتی مشگین شهر آغاز شده است راضی بوده باشید.

بازگشایی محورهای مواصلاتی مشگین شهر آغاز شده است  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۱۶ ۰۲:۴۲:۵۲