بازپخش پیام مهم«فرمانده قسام»؛برای آزادی فلسطین هم‌اینک
بشتابید

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر بازپخش پیام مهم«فرمانده قسام»؛برای آزادی فلسطین هم‌اینک
بشتابید
به گزارش سوالات شرعی و احکام، گردان‌های القسام، شاخه نظامی جنبش حماس روز چهارشنبه با بازنشر پیام صوتی «محمد الضیف»، فرمانده کل گردان‌های القسام که دومین پیام ضبط شده وی پس از پذیرش مسئولیت عملیات «طوفان الاقصی» علیه اسرائیل است، در پیامی از همه حامیان فلسطین در کشورهای عربی و اسلامی خواست تا راهپیمایی برای فلسطین را آغاز کنند و اجازه ندهند محدودیت‌ها، افتخار شرکت در آزادسازی مسجدالاقصی را از آنها سلب نماید.
پایگاه خبری القدس العربی اعلام کرد که جنبش حماس روز چهارشنبه بخش دیگری از پیام صوتی محمد ضیف (ابو خالد)، فرمانده کل گردان‌های قسام در آغاز عملیات طوفان الاقصی علیه اسرائیل را خطاب به حامیان مقاومت فلسطین در کشورهای عربی و اسلامی منتشر کرد:
در این پیام مردم اردن، لبنان، مصر، الجزایر، مغرب، پاکستان، مالزی، اندونزی و تمامی نقاط جهان عرب و اسلام را مورد خطاب قرار داد و از آنها خواست تا راهپیمایی برای فلسطین را آغاز کنند و اجازه ندهند محدودیت‌ها، افتخار شرکت در آزادسازی مسجدالاقصی را از آنها سلب کنند.
این دومین پیام الضیف از زمان بر عهده گرفتن مسئولیت حملات ۷ اکتبر علیه رژیم صهیونیستی است‌؛ ۷ اکتبر، الضیف در پیامی صوتی آغاز عملیات نظامی علیه رژیم صهیونیستی موسوم به «طوفان الاقصی» را اعلام کرد.
فرمانده در سایه حماس این پیام را یک روز پس از ادعای ارتش رژیم صهیونیستی مبنی بر ترور «مروان عیسی» ۵۸ ساله، فرمانده القسام در جریان حمله دو هفته پیش در غزه منتشر کرد و از جهان عرب و اسلام خواست با اموال و جانهایشان در راه خدا جهاد کنند.
رژیم صهیونیستی از ۷ اکتبر جنگی ویرانگر را در نوار غزه به راه انداخته است که ده‌ها هزار تلفات غیرنظامی را که بیشتر آنها کودک و زن هستند، به جای گذاشته است. امیدوارم از خبر بازپخش پیام مهم«فرمانده قسام»؛برای آزادی فلسطین هم‌اینک
بشتابید
راضی بوده باشید.

بازپخش پیام مهم«فرمانده قسام»؛برای آزادی فلسطین هم‌اینک
بشتابید  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۳-۲۸ ۰۲:۳۸:۱۹