بازنگری واشنگتن در ارسال تسلیحات به تل آویو درصورت حمله به
رفح

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر بازنگری واشنگتن در ارسال تسلیحات به تل آویو درصورت حمله به
رفح
به گزارش سوالات شرعی و احکام، کاخ سفید در بحبوحه تشدید اختلافات با اسرائیل بر سر حمله به رفح، ارسال محموله بمب‌هایی به اسرائیل را متوقف کرده است.
بر پایه این گزارش، رئیس‌جمهور آمریکا روز چهارشنبه در سخنانی مدعی شد که در صورت پیشروی ارتش اسرائیل به مناطق مسکونی در رفح، آمریکا از ارائه اسلحه و توپخانه به اسرائیل خودداری خواهد کرد.
پایگاه خبری الجزیره گزارش داد که جو بایدن به شبکه سی ان ان گفته است که بمب‌هایی که آمریکا پیش از این به اسرائیل می‌داد و اکنون ارسال آن‌ها را متوقف کرده است؛ برای کشتار غیرنظامیان مورد استفاده قرار می‌گیرد.
بر پایه این گزارش، جو بایدن همچنین گفت که آمریکا به ارائه تسلیحات دفاعی خود برای اسرائیل از جمله سامانه‌های گنبد آهنین ادامه خواهد داد.
گفتنی است که دولت بایدن هفته گذشته ارسال ۳۵۰۰ بمب آمریکایی به اسرائیل را از بیم استفاده از آنها برای حمله به رفح به حالت تعلیق در آورد.
به گفته مقامات آمریکایی، بایدن ارسال ۱۸۰۰ بمب ۲ هزار پوندی و ۱۷۰۰ بمب ۵۰۰ پوندی را از بیم استفاده از آنها در حمله به رفح متوقف کرده است. دولت بایدن همچنین در حال بررسی این است که از انتقال کیت‌های هدایتی که بمب‌ها را تبدیل به مهمات هدایت شونده دقیق می‌کند، جلوگیری کند. امیدوارم از خبر بازنگری واشنگتن در ارسال تسلیحات به تل آویو درصورت حمله به
رفح
راضی بوده باشید.

بازنگری واشنگتن در ارسال تسلیحات به تل آویو درصورت حمله به
رفح  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۵-۰۹ ۰۲:۳۸:۲۲