بازدید فرمانده سپاه لرستان از پارک علم و فناوری
استان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر بازدید فرمانده سپاه لرستان از پارک علم و فناوری
استان
به گزارش خبرنگار سایت احکام، روز سه شنبه در راستای آشنایی با حوزه‌های عملکردی پارک علم و فناوری لرستان و حمایت و دلگرمی واحدهای دانش بنیان و فناور، سردار «مرتضی کشکولی» فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان از پارک علم و فناوری و تعدادی از شرکت‌های فناور استان بازدید کرد.
فرهاد نامداری رئیس پارک علم و فناوری لرستان ضمن تشریح نقش پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد در ایجاد ارتباط بین دانشگاه و صنعت و ارائه حمایت‌های مورد نیاز برای تبدیل ایده به محصول، راه توسعه و پیشرفت استان را سرمایه گذاری در بخش شرکت‌های فناور و دانش بنیان عنوان کرد.
وی، مهم‌ترین الزامات تحقق این مهم را داشتن اراضی مکفی برای واگذاری به شرکت‌های دانش بنیان و فناور، داشتن راه دسترسی مستقل و تأمین بودجه مورد نیاز برشمرد و اظهار امیدواری کرد که برای رفع این کمبودها، دستگاه‌های ذیربط همکاری لازم را به عمل آورند.
سردار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان نیز با اشاره به استعدادها و ظرفیت‌های علمی موجود در استان اظهار داشت: سپاه استان لرستان آمادگی راه اندازی مرکز رشد واحدهای فناور مشترک با پارک علم و فناوری لرستان را دارد تا به عنوان بازوی پارک علم و فناوری لرستان در نواحی دورافتاده که امکان استقرار واحدهای اداری مقرون به صرفه نیست، ظرفیت‌های علمی و فناوری موجود را شناسایی و حمایت کند.
وی همچنین برای سرمایه گذاری روی طرح‌های فناورانه، برابر میزان سرمایه گذاری پارک علم و فناوری لرستان و خرید محصولات فناوران استان برای تأمین نیازمندی‌ها و مصارف سپاه اعلام آمادگی کرد. امیدوارم از خبر بازدید فرمانده سپاه لرستان از پارک علم و فناوری
استان
راضی بوده باشید.

بازدید فرمانده سپاه لرستان از پارک علم و فناوری
استان  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۰۲ ۰۲:۴۰:۳۳