بازدید بیش از ۳ هزار نفر از بقاع متبرکه شهرستان خلیل
آباد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر بازدید بیش از ۳ هزار نفر از بقاع متبرکه شهرستان خلیل
آباد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، وحید نادری شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح آرامش بهاری و ضیافت الهی در سطح بقاع متبرکه شهرستان خلیل‌آباد اظهار کرد: با توجه به اینکه امسال بهار طبیعت با بهار قرآن و ماه مهمانی خدا هم‌زمان شده است، برنامه‌های طرح آرامش بهاری و ضیافت الهی به‌صورت هم‌زمان در بقاع متبرکه شهرستان در حال اجرا است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خلیل‌آباد با بیان اینکه از ۲۵ اسفندماه ۱۴۰۲ تا ۶ فروردین‌ماه ۱۴۰۳ بیش از ۳ هزار زائر و مسافر نوروزی به بقاع متبرکه شهرستان عزیمت و از خدمات آن استفاده داشته‌اند، خاطرنشان کرد: شهرستان خلیل‌آباد دارای ۴ بقاع متبرکه اعم از امامزاده سید قاسم علیه‌السلام روستای ارغا، امامزاده سید حسن علیه‌السلام روستای میرآباد، امامزاده هادی علیه‌السلام روستای شوراب و امامزاده بی‌بی حور و بی‌بی نور روستای جابوز است.
وی افزود: در این بقاع متبرکه برنامه‌هایی همچون فضاسازی محیطی، مراسم تحویل سال نو، اقامه نماز جماعت، برپایی خیمه‌های معرفت، جز خوانی قرآن کریم و… در راستای طرح آرامش بهاری انجام شده است.
نادری با بیان اینکه حضور قاریان برجسته شهرستان و برگزاری محافل قرآنی و برپایی سفره‌های ساده افطاری نیز از دیگر برنامه‌هایی است که در بقاع متبرکه شهرستان برگزار می‌شود، اظهار کرد: مراسم شب‌های قدر نیز در بقاع متبرکه و امامزادگان شهرستان پیش‌بینی شده است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خلیل‌آباد با تأکید بر اینکه طرح ضیافت الهی و آرامش بهاری یکی از طرح‌های مهمی است که در بقاع متبرکه هر سال اجرا می‌شود، افزود: برنامه اسکان زائران در بقاع متبرکه تا ۱۳ فروردین‌ماه ادامه دارد و بقاع متبرکه، پذیرای زائران هستند. امیدوارم از خبر بازدید بیش از ۳ هزار نفر از بقاع متبرکه شهرستان خلیل
آباد
راضی بوده باشید.

بازدید بیش از ۳ هزار نفر از بقاع متبرکه شهرستان خلیل
آباد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۳-۲۸ ۰۲:۴۱:۰۷