بادامکی: رفیعی گلر باکیفیتی است/ منتظر تصمیم برای واگذاری
هستیم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر بادامکی: رفیعی گلر باکیفیتی است/ منتظر تصمیم برای واگذاری
هستیم
به گزارش خبرنگار سایت احکام، حسین بادامکی در پایان دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ملوان که با برتری یک بر صفر سرخ‌پوشان همراه بود، اظهار داشت: به کادر فنی، بازیکنان و همه هواداران بابت این پیروزی تبریک می‌گویم. ملوان نشان داد که جایگاهی که در جدول دارد حق این تیم است و خیلی بازی سختی با این تیم داشتیم.
او ادامه داد: به دلیل فشار بازی‌ها طبیعی بود که بازیکنان در نیمه دوم نسبت به نیمه اول خسته باشند، اما با توجه به پیروزی استقلال تهران برابر آلومینیوم ما هم باید بازی خود را پیروز می‌شدیم تا از کورس قهرمانی عقب نمانیم و خدا را شکر توانستیم به این مهم دست یابیم.
معاون باشگاه پرسپولیس در خصوص عملکرد امیررضا رفیعی در نبود علیرضا بیرانوند در درون دروازه پرسپولیس گفت: رفیعی نزدیک به ۳ سال است که در کنار بیرانوند در تمرینات حضور دارد و قطعاً او توانسته از تجربیات بیرانوند بهره ببرد. سایر بازیکنان هم از او در زمین بازی حمایت کرده‌اند و او توانسته اعتماد به نفس خوبی را پیدا کند. به جز این بازی که در دقایق آخر تیم ملوان فشار روی دروازه ما آورد در سایر دیدارها موقعیت خاصی به تیم حریف ندادیم.
بادامکی در خصوص آخرین وضعیت واگذاری باشگاه پرسپولیس به بخش خصوصی بیان کرد: ما هم مانند هواداران منتظر هستیم تا مسوولان تصمیم بگیرند. امیدوارم در این هفته اتفاقات خوبی برای پرسپولیس رخ دهد تا با مشکل مواجه نشویم. امیدوارم از خبر بادامکی: رفیعی گلر باکیفیتی است/ منتظر تصمیم برای واگذاری
هستیم
راضی بوده باشید.

بادامکی: رفیعی گلر باکیفیتی است/ منتظر تصمیم برای واگذاری
هستیم  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۱۳ ۰۲:۴۱:۱۴