اینفانتینو: پیشرفت ها در حال انجام است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر اینفانتینو: پیشرفت ها در حال انجام است به گزارش سوالات شرعی و احکام و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، جیانی اینفانتینو رییس فدراسیون جهانی فوتبال در صفحه اجتماعی خود در خصوص حضور بانوان در ورزشگاه آزادی برای تماشای دیدار تیم های فوتبال استقلال تهران و پرسپولیس نوشت:
«در شهریور ماه، خوشحالم که با ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری ایران، در شهر نیویورک دیدار کردم و در آنجا درباره توسعه فوتبال زنان در کشور و پیشرفت های حاصله در زمینه حضور زنان در استادیوم های فوتبال گفت‌وگو کردیم.
از این رو با خوشحالی فراوان متوجه شدم که حدود ۳۰۰۰ زن امروز در دربی تهران بین باشگاه پرسپولیس و استقلال حضور داشتند. به لطف گفت وگوی مستمر فیفا و فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، پیشرفت هایی در حال انجام است. من مجدداً آنچه را که در شهریورماه به رئیس‌جمهور رئیسی گفتم، تکرار می‌کنم که در آینده نزدیک برای گفتگوهای بیشتر به ایران سفر خواهم کرد.
مسائل مربوط به فوتبال این کشور یک نیروی قابل توجه در فوتبال آسیا است و مهم است که ما همچنان روابط کاری مثبت و پرباری را که ایجاد کرده ایم، پرورش دهیم.» امیدوارم از خبر اینفانتینو: پیشرفت ها در حال انجام است راضی بوده باشید.

اینفانتینو: پیشرفت ها در حال انجام است  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۵ ۰۲:۴۳:۰۵