ایران همواره خیرخواه دولت و ملت پاکستان خواهد بود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ایران همواره خیرخواه دولت و ملت پاکستان خواهد بود به گزارش خبرنگار اعزامی سایت احکام، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان که به منظور گفتگو با مقامات عالی رتبه پاکستان در این کشور حضور دارد، در آخرین مرحله از سفر رسمی سه روزه خود، در شهر کراچی مرکز ایالت سند پاکستان با «بلاول بوتو زرداری»، وزیر امور خارجه پاکستان دیدار نمود.
در این ملاقات دو وزیر نتایج به دست آمده در جریان سفر وزیر امور خارجه کشورمان را مورد ارزیابی قرار دادند.
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ضمن ابراز خرسندی از نتایج دیدارهای خود با همتای پاکستانی و سایر مقامات عالی رتبه پاکستان، گفتگوهای هیأت‌های دو کشور در طول این سفر را ثمربخش توصیف کرد.
امیرعبداللهیان اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران همواره خیرخواه دولت و ملت پاکستان بوده و خواهد بود.
وی با ابراز رضایتمندی از روند مناسبات دو کشور در سال‌های اخیر تاکید نمود، این روابط در مسیر درستی قرار گرفته است.
وزیر امور خارجه پاکستان نیز در این دیدار نتایج سفر وزیر امور خارجه کشورمان و گفتگوهای وی با مقامات عالی رتبه پاکستانی را موفقیت‌آمیز ارزیابی و تاکید کرد این سفر موفق‌ترین سفری بوده است که در طول تصدی وی بر وزارت امور خارجه پاکستان از سوی وزیر امور خارجه یک کشور خارجی به پاکستان صورت گرفته است.
بلاول بوتو زرداری اظهار داشت: موفقیت‌هایی که در طول چند ماه اخیر در روابط دو کشور داشته‌ایم، نسبت به تمامی چندین سال گذشته چشمگیرتر و مؤثرتر بوده است و در واقع ما پایه‌های گسترش هر چه بیشتر روابط را بنا نهاده‌ایم.
دو وزیر در پایان این دیدار، در ضیافت شام «سید مرادعلی شاه» سروزیر ایالت سند به افتخار امیرعبداللهیان و هیأت همراه حضور یافتند. امیدوارم از خبر ایران همواره خیرخواه دولت و ملت پاکستان خواهد بود راضی بوده باشید.

ایران همواره خیرخواه دولت و ملت پاکستان خواهد بود  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۰۵ ۰۲:۴۲:۲۲