ایران مخالف با تسلیح هر یک از طرفین جنگ اوکراین است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ایران مخالف با تسلیح هر یک از طرفین جنگ اوکراین است به گزارش سوالات شرعی و احکام، در دیدار پاول یابلونسکی معاون وزیر امور خارجه لهستان با حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان افق همکاری‌های دو کشور در حوزه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و موضوعات کنسولی مورد گفتگو و تبادل نظر قرار گرفت.
وزیر امور خارجه کشورمان در این دیدار با استقبال از فعال سازی مناسبات دو کشور در حوزه‌های مختلف بر نبود محدودیت در ارتقای روابط فیمابین و استفاده از ظرفیت‌های موجود برای توسعه مناسبات تاکید کرد.
امیرعبداللهیان در موضوع اوکراین نیز بار دیگر تاکید کرد که جمهوری اسلامی ایران به هیچ عنوان سلاح برای به کارگیری در جنگ اوکراین در اختیار هیچ طرفی قرار نداده و موضع اصولی جمهوری اسلامی ایران مخالفت با تسلیح هر یک از طرفین این جنگ و با هدف توقف جنگ است.
پاول یابلونسکی معاون وزیر امور خارجه لهستان نیز با تشکر از تبیین دیدگاه‌های کشورمان در موضوعات مورد علاقه دو کشور از سوی وزیر امور خارجه، دیدگاه لهستان در موضوعات مختلف از جمله روابط دو جانبه و مسائل مهم منطقه و موضوعات بین المللی را تشریح کرد. امیدوارم از خبر ایران مخالف با تسلیح هر یک از طرفین جنگ اوکراین است راضی بوده باشید.

ایران مخالف با تسلیح هر یک از طرفین جنگ اوکراین است  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۱۰ ۰۲:۳۹:۱۶