ایران به دنبال جنگ نیست/ با گزینه‌های گسترده آماده پاسخ
هستیم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ایران به دنبال جنگ نیست/ با گزینه‌های گسترده آماده پاسخ
هستیم
به گزارش سوالات شرعی و احکام، به دنبال عملیات پرصلابت «وعده صادق» شنبه و یکشنبه هفته جاری، سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران اهدافی را در سرزمین‌های اشغالی هدف حملات موشکی و پهپادی قرار داد.
در ادامه فضاسازی روانی رسانه‌های همسو با دشمنان و تلاش سران رژیم صهیونیستی در احیای اعتبار پوشالی خود در اقدام نظامی احتمالی و قریب‌الوقوع علیه منافع کشورمان، یک مقام بلندپایه کشورمان بدون افشای هویت خود در مصاحبه با شبکه خبری الجزیره به تهدیدات توخالی صهیونیست‌ها واکنش نشان داد.
بر پایه این گزارش، شبکه خبری الجزیره به نقل از یک مقام مسئول ایرانی که هویتش را فاش نکرد، اعلام کرد که ایران دنبال جنگ نیست، اما اگر تحمیل شود برای آن آماده است و گزینه‌های گسترده‌ای هم دارد.
این مقام دولتی کشورمان با هشدار به مقامات صهیونیستی به الجزیره گفت: ایران برای سطح دوم پاسخ، از طریق سلاح‌هایی آماده است که قبلاً از آن علیه اسرائیل استفاده نکرده است.
همچنین، وی با با اشاره به آمادگی کامل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران علیه هرگونه تهدید از سوی دشمنان تاکید کرد که اسرائیل باید بداند که رفتارهای جنون‌آمیز و قلدرمآبانه مقابل کشوری مثل ایران جواب نمی‌دهد.
گفتنی است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شامگاه شنبه و بامداد یکشنبه عملیات «وعده صادق» را با رمز «یا رسول الله (ص)» اجرا کرد و با ده‌ها فروند موشک و پهپاد، اهدافی را در داخل سرزمین‌های اشغالی مورد اصابت قرار داد. امیدوارم از خبر ایران به دنبال جنگ نیست/ با گزینه‌های گسترده آماده پاسخ
هستیم
راضی بوده باشید.

ایران به دنبال جنگ نیست/ با گزینه‌های گسترده آماده پاسخ
هستیم  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۱۶ ۰۲:۴۲:۴۴