ایران بادرایت راهبردی پاسخ داد/اهداف تعیین شده کلیدی تارومار
شدند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ایران بادرایت راهبردی پاسخ داد/اهداف تعیین شده کلیدی تارومار
شدند
به گزارش سوالات شرعی و احکام، در پی پایان یافتن پاسخ نظامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق، رسانه‌های خارجی به حجم حملات انتقامی ایران واکنش نشان دادند.
شبکه خبری الجزیره بامداد یکشنبه واکنش روزنامه دولتی چین را به حملات تنبیهی ایران را مورد توجه قرار داد و در خبری از اعجاب رسانه دولتی چین به حملات مدبرانه و راهبردی ایران در حمله به اسرائیل خبر داد.
بر پایه این گزارش، روزنامه دولتی چینی «گلوبال تایمز» در تحلیلی از پاسخ موشکی و پهپادی ایران به تجاوز اخیر اسرائیل به کنسولگری ایران در دمشق نوشت: ایران با درایت راهبردی خود با شلیک موشک‌ها و پهپادها ضد اسرائیل پاسخ داد و با موفقیت اهداف نظامی کلیدی اسرائیل را منهدم کرد.
گفتنی است که پیشتر، وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی کشورمان حمله موشکی عصر روز دوشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ رژیم جعلی اسرائیل، به ساختمان بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق را با شدیدترین عبارات محکوم کرد و اعلام کرد که جمهوری اسلامی ایران حق مشروع و ذاتی خود را بر اساس قوانین بین‌المللی و منشور ملل متحد برای پاسخ قاطع به این‌گونه اقدامات تروریستی محفوظ می‌داند. امیدوارم از خبر ایران بادرایت راهبردی پاسخ داد/اهداف تعیین شده کلیدی تارومار
شدند
راضی بوده باشید.

ایران بادرایت راهبردی پاسخ داد/اهداف تعیین شده کلیدی تارومار
شدند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۱۴ ۰۲:۳۷:۴۶